دوشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۹
حاشیه

 

کامران غضنفری


عبدالله محمدی
قیمتت چنده؟!

    

 

 

 

 

 
No Image
صفحه اصلي
No Image
No Image
متن سخنان جواد کریمی قدوسی در مجلس شورای اسلامی: | چاپ |
 
 

 
 

جواد کریمی قدوسی نماینده مردم مشهد به مناسبت یوم الله نهم دی در نطق مهمّی پرده از لایه های فتنه های سال 78 و 88 و 92 برداشت و از تریبون مجلس شورای اسلامی گفت: بسم الله الرّحمن الرّحیم با سلام و درود به پیشگاه ولیّ امر مسلمین، شهدای والامقام، ملّت شریف ایران، مردم با بصیرت خراسان رضوی و مشهد مقدّس؛ یوم الله 9 دی 1388 روز بصیرت و میثاق، روزی که فتنه فامیلهای ثروت و خانواده های قدرت ضربه کاری را دریافت کردند را گرامی میداریم؛ امیرمؤمنان علیه السلام در خطبه 169 می فرمایند: « همانا ناکثین عهد شکن به جهت نارضایتی از حکومت من به یکدیگر پیوستند و من تا آنجا که برای وحدت اجتماعی شما احساس خطر نکنم صبر خواهم کرد.»

 

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار مردم قم 19/10/89 فرمودند: « این کسانی که شما بهشان میگوئید سران فتنه، کسانی بودند که دشمن اینها را هل داد وسط صحنه. البته گناه کردند. نبایستی انسان بازیچه‌ی دشمن شود؛ باید فوراً قضیه را بفهمد. اگر اول غفلتی کرده است، وسط کار وقتی فهمید، بلافاصله بایستی راه را عوض کند. خوب، نکردند. عامل اصلی دیگرانی بودند که طراحی کرده بودند، به خیال خودشان محاسبه کرده بودند. به گمان آنها بساط جمهوری اسلامی بنا بود جمع شود؛ نه فقط حقیقت دین، حتّی شعارهای دینی هم باقی نمانَد؛ برنامه این بود. طراحی این بود که اگر توانستند قاعده‌ی دولت را به شکل مطلوبِ خودشان بچینند، که بعد از آن، راه حرکتشان روشن بود که چه کار میکردند؛ اگر هم قاعده‌ی حکومت و دولت طبق میل آنها چیده نشد و برایشان ممکن نشد، کشور را به آشوب بکشانند؛»

 

در سه دهه بعد از ارتحال حضرت امام (رضوان الله تعالی علیه) سه فتنه بوقوع پیوست.

فتنه اول: فتنه سیاسی یا انسداد سیاسی در کشور در سال 78 با اسم رمز جامعه مدنی با هدف به زانو در آوردن نظام اسلامی و فراهم کردن زمینه بازگشت امریکا به کشور طرّاحی شده بود؛ هدایت این فتنه و مدیریّت صحنه آن به عهده رئیس جمهور وقت محمد خاتمی بود، طرّاحی انجام شده در این پروژه خروج از حاکمیّت، فتنه پای رئیس جمهور و کابینه، ارائه لوایح دوقلو، استعفای دسته جمعی 132 نماینده مجلس ششم ؛ شورش های خیابانی، آتش زدن اموال عمومی، طراحی و اجرای قتلهای زنجیره ای با هدف زیر سوال بردن نظام اسلامی؛ هماهنگی با سرویسهای خارجی برای پشتیبانی، مخالفتِ با قانون اساسی و جایگاه نظارت استصوابی شورای نگهبان بود.

 

فتنه دوم: فتنه امنیّتی در سال 1388 بود؛ اسم رمز شروع این فتنه تقلّب در انتخابات بود؛ رهبری این فتنه در هدایت راهبردی آن، بعهده هاشمی رفسنجانی بود؛ فرماندهی میدان را به سیّد محمد خاتمی، میرحسین و مهدی کروبی واگذار کردند. هدف این فتنه نیز به زانو درآوردن نظام اسلامی و جمع کردن بساط جمهوری اسلامی و حکومت دینی و فراهم کردن زمینه بازگشت امریکا به کشور بود؛ تاکتیکهای فتنه امنیّتی در سال 88: اگر موسوی رأی نیاورد تقلّب شده، مردم به خیابان ها بریزند؛ درخواست ابطال انتخابات، پروژه کشته سازی در این فتنه مثلِ پروژه قتلهای زنجیره ای یک هدف بود؛ سران فتنه با ناتو هماهنگی کرده بودند، که در وقت مناسب حمله نظامی امریکا و ناتو به ایران آغاز شود؛ دیدار محمد خاتمی با ملک عبداله در ریاض، خاتمی در این ایام می گوید: برای پیروزی در انتخابات نیاز به یک شوک اجتماعی داریم، علاوه بر آن به شوک خارجی هم نیاز داریم؛ در راهپیمایی غیرقانونی 25/3/88 می گوید: باور داشته باشید که رهبری از این جمعیّت ترسیده است، و همین نقطه درست جای فشار وارد کردن است و در یک ماه قبل نیز همین مواضع را در جمعی با حضور موسوی خوئینی ها، عبداله نوری، خاتمی می گوید: نظام موجود که مبتنی بر ولایت فقیه است، قابل دوام نیست؛ این ساختار را امام آورد، ساختار انقلاب اسلامی، شعار تشکیل حکومت اسلامی در آن زمان کارآیی داشت، اکنون نمی توان با این ساختار کشور را اداره کرد، چرا باید یک نفر به جای همه تصمیم گیری کند؟ در این نشست تأکید می شود که باید نفی ولایت فقیه در دستور کار اصلاحات قرار بگیرد. دیگر نمی توان دمکراسی را با ولایت فقیه ادامه داد.

فتنه سوم: فتنه اقتصادی؛ با اسم رمز مذاکره؛ از سال 92 شروع می شود؛ با هدف فقیر کردن مردم و ایجاد بن بست اقتصادی، هدایت این جریان به عهده بعضی از چهره های شاخص دولت اعتدال و اصلاحات واگذار شد؛ هدف این فتنه نیز عادی سازی رابطه با آمریکا، با به زانو درآوردن نظام اسلامی و ولایی می باشد، طرّاحی های انجام شده در این فتنه، به عهده همان سران فتنه و اعضای اصلی فتنه های قبل بود با اتخاذ سخت ترین روشها، از جمله سقوط ارزش پول ملّی، افزایش قیمتهای 300 درصدی، فقیر کردن مردم و بازنشستگان و شاغلین و روستائیان و کسبه، بی اعتمادی به نظام اسلامی، نا امید کردن مردم، گسترش اعتصابات، تعطیلی تولید، بیکاری کارگران، شورش و بحران امنیّتی در خیابان ها، تهدید به شروع جنگ از طرف امریکا، مردم فقیر، امنیّت لرزان، شروع عملیاتهای تروریستی از جمله حمله داعش به مجلس و اهواز، مردم متفرّق، زمینه سازی برای جنگ داخلی، تضعیف بنیه دفاعی، نا امید کردن مردم، زیر سوال بردن دستاوردهای 40 ساله، شرایطی را به وجود بیاورند پیش چشم رهبری بگذارند و او را وادار به تسلیم برای تن دادن به مذاکرده بکنند. ولی رهبر معظم انقلاب در اجتماع صد هزار نفری بسیجیان در ورزشگاه آزادی فرمودند: « اشخاصی در حال انجام بزرگترین خیانتها در این کشورند، می خواهند وانمود کنند کشور به بن بست رسیده، علاجی نیست جز اینکه زانو بزنیم پیش امریکا و مذاکره کنیم، ولی تا من رمق در تن دارم با کمک شما نخواهم گذاشت.»

10 نقشه امریکا برای سال 88: 240 میلیون دلار برای پروژه های امریکا، تلاش برای برگزاری انتخابات آزاد بدون نظارت شورای تگهبان، تقویت شبکه من و تو، استفاده وسیع از توئیتر، حمایت از فیس بوک، لکّه دار کردن چهل ساله انقلاب اسلامی، واردات مدرن و ایجاد شبکه امن برای بحران های سال آینده، تغییر ذائقه زنان، زیر سوال بردن جریان مقاومت، هماهنگی با جریان اصلاحات، افشاگری در مورد فرزندان مسئولین، ولی به فضل پروردگار، با هدایت الهی ولی امر مسلمین، انقلاب اسلامی و ملّت، در سه فتنه پیش گفته پیروز بودند و نگذاشتند خواب آشفته بازگشت امریکا به این کشور تعبیر شود و به حول و قوّه الهی، آینده ملّت و انقلاب، با عبور از این آزمایشات سخت پیروزی بزرگی را در دسترس خود خواهند دید و ملّت شاهد رؤیت بشارت عظیم حضرت امام و رهبر معظم انقلاب خواهند بود که فرمودند: « به همه شما بشارت میدهم که روزی می رسد که با دستان خودتان این امانت را تحویل صاحبش حضرت بقیّت الله الاعظم روحی له الفداه خواهیم داد» یکبار دیگر اسناد فتنه 88 را تقدیم رئیس محترم جلسه می کنم تا انشاء الله با ملاحظه ایشان و سایران، آن کسانیکه شبهه دارند درمورد فتنه براندازی شبهه شان رفع بشه.           منبع فایل صوتی تصویری: سایت جواد کریمی قدوسیjkarimi.irNo Image
No Image No Image No Image

تصو یر منتخب موضوعی

 سامانه دریافت کمک های مردمی به مستضعفین جهان ؛ دفتر مقام معظم رهبری ؛ قسمت پرداخت وجوهات شرعی

 

*******
 
 

 

tavafogh-ba-olagh.jpg - 88.17 Kb

عاقبت توافق با الاغ!

 

 

معرفی جهات مختلف شخصیتی

www.leader.ir


 


 
 
 
خلاصه قسمت سوم

مسئولان چشم بسته و خوش‌رقصی دیکته‌نویسان وابسته

 

تقدیر جرس و بی‌بی‌سی از همایش اصلاح‌طلبان
تقدیر جرس و بی‌بی‌سی از همایش اصلاح‌طلبان

تقدیر جرس و بی بی سی از همایش اصلاح طلبان

 

فریاد آیت الله العظمی محمد حسین کاشف الغطاء (ره) در معرفی چهره پلید امریکا

 

آیت‌الله جنتی:

   خاتمی باقی بر فتنه و باغی بر نظام اسلامی

 

 

*******

زمان های خوش و ناخوش برای عقد و عروسی و قمر در عقرب بر اساس تقویم نجومی در سال1393

*******

 « جفري فلتمن » به عنوان هماهنگ كننده منطقه اي براندازي دولت مقاومت «اسد»

 

 فیلم فارغ التحصیلی حسن فریدون در انگلیس 

عکس: روزی که حسن روحانی «دکتر» شد

 

حمید رسایی نماینده مجلس که در ایام تعطیلات مجلس برای تبلیغ دین اسلام به فنلاند سفر کرده است و با انتشار عکسی نسبت به انتقادات از این سفر واکنش نشان داد.


جنجال بر سر «کلید دروغ» عمو پورنگ+فیلم
دروغ کلید همه بدیها

 

تلاش دولت برای سیطره بر صدا وسیما/از ماجرای مجری‌های سفارشی تا کلید عمو پورنگ

 

 

 سی‌ان‌ان: دستاورد توافق هسته‌ای برای غرب از حمله نظامی بیشتر بود!

می‌دانید توافق ژنو یعنی چه؟ آنچه نوشتند آنچه مرقوم داشتند

 

***  !! کدخدای ده آقای حسن روحانی***

***  کدخدای ده آقای حسن روحانی***

 رابطه حسن روحانی با کدخدا چیست؟ +فیلم


اخراج خاتمی از دانشگاه شهید بهشتی

 

 

 

پیرامون وندیداد - قانون ضدّ دیو..!

(مطالبی برای پژوهندگان و دانشجویان و علاقه مندان به سرگذشت نیاکان ایرانی)

 قسمت اول - قسمت دوم - قسمت سوم - قسمت چهارم - قسمت پنجم - قسمت ششم - قسمت هفتم - قسمت هشتم - قسمت نهم - قسمت دهم - قسمت یازدهم - قسمت دوازدهم - قسمت سیزدهم -

با تسلط هزار ساله قانون ضد ديوِ بر نياكان ايراني ما چه گذشت؟!!...

مقدمه

زن در ایران باستان

گذری بر فضای حاکم در ایران باستان۱

گذری بر فضای حاکم در ایران باستان۲

گذری بر فضای حاکم در ایران باستان۳ ...ادامه دارد

حضور پر رنگ سفيد در همايش تجليل از عارف

    


خوئيني ها در يزد در كنار خاتمي فتنه و.. تير ۹۰ 
 


 

گودرزي و فرقاني‌ها پاي تفسير خوئيني‌ها

 


شیرزنان بحرینی در مقابله با استبداد آل خلیفه

 


 عمامه گذاري محمد صدوقي 

عکس های مرتبط ۱

 

وهن مسجد مقدس جمکران توسط سید محمد رضوی‌یزدی: 

 

 


بحرين در آتش و خون

 

 وحشي‌گري نظاميان ص

دیگر رسانه ها (کشکول سیاسی)
پیوندها

تبلیغات
 
وصیت نامه امام خمینی (ره)
 
 
 
 تحرالوسیله امام خمینی (قدس سره)
 
 
پرونده: اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
logo_03[1].gif - 8.33 Kb
 
 


 
 

 

 

 


 

 

 

 

 

  untitled-3.gif - 63 bytes
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
No Image
Powered by ir24, مرکز خدمات اینترنتی ایران 24
No Image