سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹
حاشیه
No Image
صفحه اصلي
No Image
No Image
آخرین آمار کرونا در ایران؛ | چاپ |
آخرین آمار کرونا در ایران؛
شمار جان ‌‌باختگان کرونا از ۱۹۰۰۰ نفر گذشت/ فوت ۱۷۴ نفر در ۲۴ ساعت گذشته
سخنگوی وزارت بهداشت ضمن تشریح آخرین آمار بیماران و بهبودیافتگان کرونا در کشور گفت: در شبانه روز گذشته ۱۷۴ نفر بر اثر کرونا جان باختند.
پافشاری عجیب شورای شهر و شهرداری تهران به یک موضوع
محسن هاشمی: لغو طرح ترافیک در مقابله با کرونا موثر نیست!/ وزارت بهداشت: یا ظرفیت حمل‌ونقل عمومی را گسترش دهید یا نباید طرح ترافیک اجرا شود
اما همه مسئولین نظر رئیس شورای شهر و شهردار تهران را تایید نمی‌کنند. شاید یکی از مهمترین دلایل حمایت حناچی و هاشمی درآمد حاصله از اجرای طرح ترافیک باشد.
جزئیات دومین جلسه کمیسیون اصل ۹۰ برای هفت‌تپه؛
حمایت تمام قد دولتی‌ها از ابرمتهم فساد اقتصادی/ عزم جدی مجلس برای حل مشکلات کارگران/ تعیین تکلیف کارگران اخراجی شرکت تا هفته آینده
نیکزاد: تکلیف کارگران اخراجی شرکت هفت تپه نیز باید تا هفته آینده مشخص شود و از استاندار خوزستان و سایر مسئولان انتظار داریم در صورتی که کارگران اخراجی شرکت، جرمی مرتکب نشدند و پرونده آنان امنیتی نیست، اقدام به بازگرداندن آنان به هفت تپه کنند.
رئیس دستگاه قضا در جلسه شورایعالی استان‌ها:
راه را برای قانونمداران باز و برای متخلفین سد کنید/ اولین مدعی افراد سودجو باید خود شوراها باشند/ شورا‌های مقابله کننده با زمین خواری و فساد مورد حمایت ما هستند
رییس قوه قضاییه در جلسه شورایعالی استان‌ها بر این نکته تاکید کرد که اعضای شورا‌ها دژ محکمی در برابر هرگونه نفوذ، رانت‌خواری و فساد و هر امری که حقوق عامه مردم شهر‌ها و روستا‌ها را بخواهد پایمال کند، بسازند.
پشت پرده ماشین جنگ روانی رئیس‌جمهور برای یک طرح
فضاسازی روحانی برای تصرف در بودجه سال‌ آینده/ از ادعای گشایش اقتصادی تا دروغگو خواندن منتقدان
دولت روحانی با اهتمام ویژه همتی رئیس بانک مرکزی درصدد بوده تا با فشار افکارعمومی و به عجله انداختن مسئولین این طرح را همچون مصوبه افزایش قیمت بنزین از سه قوه دریافت کند.
آخرین آمار کرونا در ایران؛
شناسایی ۲۵۱۰ بیمار مبتلا به کرونا/ مجموع جان باختگان به ۱۸ هزار و ۹۸۸ نفر رسید
سخنگوی وزارت بهداشت گفت: بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، دو هزار و ۵۱۰ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که یک هزار و ۸۹ نفر از آنها بستری شدند.
جزئیات جلسه سران قوا درباره طرح نفتی دولت/ ۵ پیشنهاد آیت‌الله رئیسی برای جلوگیری از ضرر بزرگ در طرح فروش نفت
رئیس‌جمهور خبر از طرح گشایش اقتصادی که به احتمال زیاد پیش‌فروش نفت بوده، داد ولی در شورای هماهنگی سران قوا با مخالفت جدی روبرو شده و حتی آیت‌الله رئیسی برای جلوگیری از ضرر بزرگ در این طرح پیشنهاداتی را مطرح کرده است.
مدرس خیابانی رای اعتماد نگرفت/ مخالفان و موافقان وزیر پیشنهادی صمت چه گفتند؟
نشست علنی مجلس شورای اسلامی با دستور کار بررسی صلاحیت و برنامه‌های وزیر پیشنهادی صمت برگزار شد و موافقان و مخالفان نظرات خود را در صحن ارائه دادند که پس از سخنان وزیر پیشنهادی در دفاع از خود، نهایتاً مجلس به وی رأی اعتماد نداد.
عقب نشینی ایالات متحده؛
جزئیات قطعنامه جدید آمریکا برای تمدید تحریم‌های تسلیحاتی ایران/ تقلیل متن پیش‌نویس از ۳۵ پاراگراف به ۴ پاراگراف
. دولت آمریکا متن پیش‌نویس قطعنامه ضد ایرانی را که خواستار تمدید تحریم‌های تسلیحاتی علیه ایران است را از ۳۵ پاراگراف به ۲ یا ۴ پاراگراف تقلیل داده است.
در جلسه شب گذشته صورت گرفت؛
مقاومت شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا در برابر اجرای مبهم طرح فروش نفت/ مجلس و قوه قضائیه مانع تکرار تجربه تلخ بنزین خواهند شد؟
طرح بدهکار کردن دولت آینده و ایجاد ابرتورم در دو سال آینده قرار است با دقت و تامل بیشتری در قوه مقننه پیگیری شود. به نظر می‌رسد تجربه تلخ اجرای افزایش قیمت بنزین دقت بیشتری از سوی مسئولان در اجرای این طرح را می‌طلبد.
در جلسه دیشب سران قوا درباره فروش نفت چه گذشت؟/ پنج شرط آیت‌الله رئیسی برای موافقت با تصویب طرح دولت
مهدی طغیانی سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، جزئیاتی از جلسه روز گذشته شورای هماهنگی اقتصادی سران قوا را تشریح کرد.
آخرین جلسه رسیدگی به پرونده اکبر طبری برگزار شد/ طبری: تمام ۱۶ اتهامی که در کیفرخواست آمده است را رد می‌کنم
طی روز‌های گذشته جلسات رسیدگی به اتهامات متهم اکبر طبری و دیگر متهمان پرونده به ریاست قاضی بابایی برگزار شد و متهمان هر یک به بیان آخرین دفاع خود پرداختند.
در نامه تشکل‌های دانشجویی خطاب به مهندس فتاح مطرح شد:
در برابر فشـارهای سیـاسی و رسـانه‌ای جریـانات ذی‌نفع هم‌چون گذشته ایستادگی کنید/ تشکل‌های دانشجـویی پشتیبان اقدامـات عدالت‌خواهانه رئیس بنیاد مستضعفان هستند
در این نامه آمده است: فشـارهای پرحجم رسـانه‌ای و اتهامـات ناروای برخی جریانات سیـاسی در داخـل کشور در حق شما، ما را بر آن داشت تا موضع‌مان را در قبال مطالبه شما در برنامه مذکور، بیان کنیم.
به بهانه استیضاح وزیر نفت در مجلس؛
بررسی کارنامه هفت ساله بیژن زنگنه در وزارت نفت/ از «حذف سهمیه‌بندی» تا «معطل نگه‌ داشتن توسعه میادین نفت و گاز به امید غربی‌ها»
رضایی ضمن اینکه از عزم جدی نمایندگان برای استیضاح زنگنه خبر داد، گفت: «حذف سهمیه‌بندی»، «معطل نگه‌ داشتن توسعه میادین نفت و گاز به امید غربی‌ها» و «حذف از بازار نفت و گاز» برخی محورهای استیضاح زنگنه است.
آخرین آمار کرونا در کشور:
مجموع مبتلایان به کرونا در کشور به ۳۳۱ هزار و ۱۸۹ نفر رسید/ جان ‌باختن ۱۸۴ بیمار دیگر مبتلا به کرونا
سخنگوی وزارت بهداشت گفت: مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۳۳۱ هزار و ۱۸۹ نفر رسید.متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۱۸۴ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۸ هزار و ۸۰۰ نفر رسید.
سخنگوی قوه قضاییه اعلام کرد:
بررسی ادعای ۶۵ میلیاردی میرسلیم علیه قالیباف/ صدور حکم دادگاه طبری تا دو هفته دیگر/ هیچ خبرنگاری را بازداشت نکرده‌ایم/ دستگیری ۵ جاسوس توسط وزارت اطلاعات
اسماعیلی گفت: ادعای میرسلیم مطرح و گزارشی به قوه قضائیه واصل شد. در حال بررسی این ادعا هستیم و رسیدگی ها شروع شده است. یکی از نمایندگان بازداشت شده است اما این آغاز کار است و هنوز ماهیت موضوع و جزئیات آن روشن نشده است.
وزیر بهداشت بیان کرد:
برای ما مهم است که نگویند کسی در مجلس عزاداری کرونا گرفت/ رعایت پروتکل‌ها به مدیریت سازمان تبلیغات و تلاش هیأتی‌ها مانع بروز مشکلات خواهد شد
سعید نمکی گفت: برای ما مهم است که دیگران مغلطه نکنند که عاشورا و تاسوعا عامل شیوع کرونا شد، کسی نتواند بگوید فردی در مجلس عزاداری مبتلا به کرونا شد و کسی نتواند بگوید نظام سلامت، سرسپرده تحجر شد و یا خود عضوی از تحجر بود.
معاون کل وزارت بهداشت بیان کرد:
کاهش ۲۵ درصدی بستری‌ها / سرایت پذیری کرونا تا ۹ برابر افزایش یافته است
حریرچی گفت: موارد بستری روزانه ما به دو هزار مورد کاهش یافته بود و سرایت پذیری کرونا الان به ۳ الی ۹ برابر رسیده است اما شدت بیماری زایی آن هنوز ثابت نشده است.
ظهره‌وند سفیر سابق ایران در ایتالیا:
اظهارات واعظی توهم است/ می‌خواهند مردم را به غرب امیدوار نگه دارند/ این صحبت‌ها زمینه‌‌های توافق ایران با چین و روسیه را از بین خواهد برد/ بایدن هیچ معجزه‌ای نخواهد کرد
سفیر سابق ایران در ایتالیا گفت: امروز تحریم و فشار به اضافه تحریف در داخل کشور توامان شده است و امیدوارند همه اینها دست به دست هم ‌دهند تا کشور از مسیر اصلی خود منحرف شود. به نظرم این جریان می‌خواهد مردم را به غرب و مذاکره با آنها امیدوار نگه دارد.
آیت الله رییسی مطرح کرد:
هر طرح اقتصادی باید همراه با اقناع افکارعمومی باشد/ مردم کمبود‌ها را تحمل می‌کنند؛ اما تبعیض را نه
رییس قوه قضاییه با بیان اینکه از هر اقدامی که در جهت گره گشایی از زندگی مردم باشد استقبال می‌کنیم، گفت: هر طرح اقتصادی باید همراه با بررسی کارشناسانه جزئیات (نه صرف کلیات) و اقناع افکارعمومی و نخبگانی باشد.
سخنگوی شورای نگهبان بیان کرد:
کسانی که دوره‌های قبل رد صلاحیت شده‌اند ثبت نام نکنند/ هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان کارایی لازم را ندارد
کدخدایی پیرامون بررسی انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰، گفت: شورای نگهبان هنوز ورود و اقدام در این زمینه نکرده است. البته توصیه می شود کسانی که در دوران قبل صلاحیت آنها تایید نشده است، در این دوره انتخابات شرکت نکنند.
سخنگوی وزارت امور خارجه مطرح کرد:
سفر یکی از مقامات بلندپایه ایرانی به لبنان/ احتمال ناکامی آمریکا در تمدید تحریم تسلیحاتی/ آخرین وضعیت توقیف نفتکش ایرانی توسط پاکستان
سید عباس موسوی گفت: سفر یکی از مقامات بلندپایه کشور به لبنان در حال برنامه ریزی است و طی روزهای آتی اطلاع رسانی می‌شود.
برگزاری اولین جلسه دادگاه متهمان پرونده‌ خودروهای قاچاق/ قاچاق سازمان یافته بیش از ۵۴ هزار دستگاه خودرو خارجی
اولین جلسه رسیدگی به اتهامات متهمان پرونده شرکت‌های نگین خودرو، ایرتویا، آریتا، نگین خودروی ایرسا صبح امروز در شعبه دوم دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران در نظام اقتصادی کشور به ریاست قاضی زرگر برگزار شد.
علی نیکزاد نوشت:
اداره کت و شلواری اقتصاد در شرایط جنگی!
چالش امروز مدیریت اقتصادی در کشور ما عبارت از این است که تیم اقتصادی دولت می‌خواهد کشور درگیر جنگ اقتصادی را با تئوری‌های نوشته شده برای دوران صلح اداره کند.
وزیر راه و شهرسازی مطرح کرد:
شیطنت انگلیسی ها برای دور زدن آسمان ایران/ بیانیه برخی از کشور‌ها درباره هواپیمای اوکراینی هیچ اهمیتی ندارد
محمد اسلامی گفت: یک شرکت انگلیسی، خط هوایی جدیدی باز کرده تا با قیمت بسیار پایین شرکت‌های هواپیمایی را ترغیب به عبور از شرق عراق کند.
افشاگری بی‌سابقه فتاح درباره املاک در اختیار مسئولان؛
زمان هاشمی رفسنجانی در کاخ مرمر سونا و جکوزی ساخته‌اند!/ باز پس گیری ملک مدرسه فرهنگ از حداد عادل/ احمدی‌نژاد زمین متعلق به بنیاد را باید به بیت‌المال برگرداند/ یکی از املاک خوب ما دست سپاه است، اما آن را به بنیاد پس نمی‌دهند
رئیس بنیاد مستضعفان با حضور در یک برنامه تلویزیونی درخصوص مستغلات تحت تملک افراد خاص و ارگان‌ها افشاگری بی سابقه ای کرد از ساخت جکوزی و سونا در کاخ مرمر تا تصرفات غیرقانونی مقامات و برخی نهادها.
سخنگوی وزارت بهداشت مطرح کرد:
ادامه روند کاهشی مرگ و میر کرونا در کشور/ ۱۵ استان در وضعیت قرمز قرار دارند
استان‌های مازندران، تهران، قم، گلستان، خراسان شمالی، اردبیل، اصفهان، البرز، خراسان رضوی، کرمان، سمنان، آذربایجان شرقی، مرکزی، یزد و گیلان در وضعیت قرمز قرار دارند.
بازخوانی «ولایت» در «طرح کلی اندیشه اسلامی در قرآن»
بحث پایه‌ای ولایت؛ نیاز جامعه به «جمع پیوسته متحد دارای ایمان»/ اگر کسی طاغوت را قبول کند، همه زندگی، فکر و روح او در اختیار آن فاسق است/ ولایت در یک انسان یعنی وابستگی «فکری و عملی» با ولیّ
شیعه به ظاهر در نظام طاغوتی زندگی می‌کرد، اما در باطن درست در جهت ضد نظام طاغوتی حرکت می‌کرد. مثل آن گروه بسیار اندکی که با حسین بن علی صلوات الله علیه بودند در کربلا. اینها درست این سیل را شکافته بودند و آمده بودند در خلاف مسیری که سیل آنها را...
سید حسن نصرالله بیان کرد:
انفجار بیروت ربطی به حزب‌الله ندارد/ مسئول و عوامل انفجار باید محاکمه شوند/ ما درمقابل فاجعه‌ای انسانی و ملی هستیم
سید حسن نصرالله، دبیرکل جنبش مقاومت اسلامی لبنان اظهار داشت که حادثه انفجار بیروت، «فاجعه انسانی بزرگی است» و این حزب آماده کمک به دولت برای برون‌رفت از این بحران و فاجعه است.
اختصاصی رجانیوز
بررسی وعده حسن روحانی برای هفته آینده/ پیش‌فروش نفت به مردم عملیاتی خواهد شد/ دولت یک‌بار دیگر به نظر منتقدان خود رسیده است؟
در صورت اجرای مناسب این طرح دولت می‌تواند هم مشکلات بودجه دولت را تا حدود زیادی حل کند و هم مردم را در یک معامله اقتصادی به سرمایه گذاری و کسب سود قابل قبول سوق دهد و بازاری جایگزین برای دلالی های سال‌های اخیر ایجاد کند.
نقشه دشمن برای مقاومت لبنان
انفجار بیروت و جرقه‌های امید در جریان ۱۴مارس/ ماهی‌گیری از آب گل‌آلود توسط آمریکا، فرانسه، سعودی و صهیونیست‌ها / استعمارگر قدیمی در فکر سلطه مجدد بر لبنان
اما وعده دشمنان لبنان برای کمک به اقتصاد نیمه جان لبنان چیزی شبیه به یک گروگان گیری برای رسیدن به منافع سیاسی است. استعمارگران دیروز و فرزندان سایکس و پیکو بار دیگر جمع شدند تا عروس خاورمیانه را از لبخند محروم کنند.
بیانیه مرجعیت عراق در خصوص حادثه بیروت
آیت الله سیستانی: مؤمنان و تمام خیرین جهان در این شرایط دشوار با مردم لبنان همدردی کنند
آیت‌الله سید علی سیستانی مرجعیت عالی شیعیان در عراق، در بیانیه‌ای به انفجار بندر بیروت پرداخت و خواستار کمک به مردم لبنان شد.
آخرین اخبار حادثه بیروت
مقام صهیونیستی: ما باید از انفجار لبنان خوشحال باشیم/ میشل عون: مسئولان انفجار را مجازات می‌کنیم/ خسارت انفجار بیروت ۱۰ تا ۱۵ میلیارد دلار برآورد شد
«موشه فیگلین»، از اعضای سابق کنست رژیم صهیونیستی، گفت: اگر ما در پشت این ماجرا قرار داشتیم و امیدوارم که قرار داشته باشیم، در این صورت باید به این اقدام افتخار کنیم. همه ما مجاز به شادی هستیم که این اتفاق در بیروت روی داده و در تل‌آویو روی نداده است...
سخنگوی دستگاه قضا:
۱.۲ میلیارد دلار ارز صادراتی به کشور بازگشت/ برخی از افرادی که پول را برنگرداندند بازداشت شدند
سخنگوی دستگاه قضا گفت:تا هفته گذشته از ۶.۸ میلیارد دلار اعلام شده ۱.۲ میلیارد با پیگیری مرجع قضایی بازگشت.
آخرین آمار کرونا در کشور:
ادامه روند کاهش یآمار فوتی‌های کرونا/ ۱۴ استان در وضعیت قرمز قرار دارند
استان‌های مازندران، تهران، گلستان، خراسان شمالی، اردبیل، اصفهان، البرز، خراسان رضوی، کرمان، سمنان، آذربایجان شرقی، مرکزی، یزد و گیلان در وضعیت قرمز قرار دارند.
پیام رهبر انقلاب در پی فاجعه در بیروت؛
با شهروندان عزیز لبنانی همدردیم و در کنار آنان هستیم
رهبر معظم انقلاب اسلامی: در فاجعه دردناک انفجار بندر بیروت که منجر به کشته و زخمی شدن تعداد زیادی از مردم و خسارات شدید شده با شهروندان عزیز لبنانی همدردیم و در کنار آنان هستیم.
توهین جدید حسن روحانی به منتقدان؛
بعضی از دور وز وز می‌کنند و روی زخم می‌نشینند!/ هشتاد مساله از صد مساله را حل کردیم چرا آن را نمی‌گویید؟!
حسن روحانی در جلسه هیأت دولت گفت: بعضی‌ها از دور وز وز می‌کنند و می‌آیند و مستقیم می‌نشینند به آن نقطه‌ زخم و درد و می‌‌گویند چرا این هنوز درست نشده، چرا آن‌هایی که درست است را نمی‌گویید!
موسوی در تشریح جلسه امروز نمایندگان با کارگران هفت تپه:
کارگران اخراجی هفت ‌تپه به کار باز می‌گردند/ عدم اهلیت مدیران هفت‌ تپه محرز شد/ پرداخت معوقات کارگران
عضو کمیسیون اصل نود، از تصمیم برای بازگشت به کار کارگران شرکت هفت تپه، که به ناحق اخراج شده‌اند، خبر داد و گفت: علاوه‌بر تمدید دفترچه بیمه کارگران و پرداخت حق بیمه آن‌ها، حقوق معوقه‌شان نیز با اختصاص منابعی پرداخت می شود.
همزمان با خروج نیروهای فدرال از پورتلند و آزادی عمل بیشتر خبرنگاران؛
انتشار تصاویری جدید از شدت خشونت‌ها علیه معترضان در جهنم پورتلند/ ادامه سرکوب گسترده اعتراضات ضد نژادپرستی مردم آمریکا / هیچ آماری از شمار افراد کشته و زخمی‌شده وجود ندارد
دولت آمریکا در فجیع‌ترین شکل ممکن و جلوی دوربین‌ها مشغول خلق «جهنم» در شهرهایی است که معترضان حضور دارند. انتشار تصاویر جدید از جراحات و آسیب‌های وارده به معترضان در پورتلند نشان می دهد تظاهرات در این شهر شباهت بسیاری به جنگ شهری دارد.
به‌مناسبت اعیاد قربان و غدیر صورت گرفت؛
موافقت رهبر معظم انقلاب با عفو و تخفیف مجازات تعدادی از محکومان
به‌مناسبت اعیاد سعید قربان و غدیر خم، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با عفو، تخفیف و تبدیل مجازات ۲۱۳۵ تن از محکومان محاکم عمومی و انقلاب، سازمان قضایی نیروهای مسلح و تعزیرات حکومتی موافقت کردند.


No Image
No Image No Image No Image

تصو یر منتخب موضوعی

 سامانه دریافت کمک های مردمی به مستضعفین جهان ؛ دفتر مقام معظم رهبری ؛ قسمت پرداخت وجوهات شرعی

 

*******
 
jpg.jpg - 60.98 Kb
 

 

tavafogh-ba-olagh.jpg - 88.17 Kb

عاقبت توافق با الاغ!

 

 

معرفی جهات مختلف شخصیتی

www.leader.ir


 


 
 
 
خلاصه قسمت سوم

مسئولان چشم بسته و خوش‌رقصی دیکته‌نویسان وابسته

 

تقدیر جرس و بی‌بی‌سی از همایش اصلاح‌طلبان
تقدیر جرس و بی‌بی‌سی از همایش اصلاح‌طلبان

تقدیر جرس و بی بی سی از همایش اصلاح طلبان

 

فریاد آیت الله العظمی محمد حسین کاشف الغطاء (ره) در معرفی چهره پلید امریکا

 

آیت‌الله جنتی:

   خاتمی باقی بر فتنه و باغی بر نظام اسلامی

 

 

*******

زمان های خوش و ناخوش برای عقد و عروسی و قمر در عقرب بر اساس تقویم نجومی در سال1393

*******

 « جفري فلتمن » به عنوان هماهنگ كننده منطقه اي براندازي دولت مقاومت «اسد»

 

 فیلم فارغ التحصیلی حسن فریدون در انگلیس 

عکس: روزی که حسن روحانی «دکتر» شد

 

حمید رسایی نماینده مجلس که در ایام تعطیلات مجلس برای تبلیغ دین اسلام به فنلاند سفر کرده است و با انتشار عکسی نسبت به انتقادات از این سفر واکنش نشان داد.


جنجال بر سر «کلید دروغ» عمو پورنگ+فیلم
دروغ کلید همه بدیها

 

تلاش دولت برای سیطره بر صدا وسیما/از ماجرای مجری‌های سفارشی تا کلید عمو پورنگ

 

 

 سی‌ان‌ان: دستاورد توافق هسته‌ای برای غرب از حمله نظامی بیشتر بود!

می‌دانید توافق ژنو یعنی چه؟ آنچه نوشتند آنچه مرقوم داشتند

 

***  !! کدخدای ده آقای حسن روحانی***

***  کدخدای ده آقای حسن روحانی***

 رابطه حسن روحانی با کدخدا چیست؟ +فیلم


اخراج خاتمی از دانشگاه شهید بهشتی

 

 

 

پیرامون وندیداد - قانون ضدّ دیو..!

(مطالبی برای پژوهندگان و دانشجویان و علاقه مندان به سرگذشت نیاکان ایرانی)

 قسمت اول - قسمت دوم - قسمت سوم - قسمت چهارم - قسمت پنجم - قسمت ششم - قسمت هفتم - قسمت هشتم - قسمت نهم - قسمت دهم - قسمت یازدهم - قسمت دوازدهم - قسمت سیزدهم -

با تسلط هزار ساله قانون ضد ديوِ بر نياكان ايراني ما چه گذشت؟!!...

مقدمه

زن در ایران باستان

گذری بر فضای حاکم در ایران باستان۱

گذری بر فضای حاکم در ایران باستان۲

گذری بر فضای حاکم در ایران باستان۳ ...ادامه دارد

حضور پر رنگ سفيد در همايش تجليل از عارف

    


خوئيني ها در يزد در كنار خاتمي فتنه و.. تير ۹۰ 
 


 

گودرزي و فرقاني‌ها پاي تفسير خوئيني‌ها

 


شیرزنان بحرینی در مقابله با استبداد آل خلیفه

 


 عمامه گذاري محمد صدوقي 

عکس های مرتبط ۱

 

وهن مسجد مقدس جمکران توسط سید محمد رضوی‌یزدی: 

 

 


بحرين در آتش و خون

 

 وحشي‌گري نظاميان ص

دیگر رسانه ها (کشکول سیاسی)
پیوندها

تبلیغات
 
وصیت نامه امام خمینی (ره)
 
 
 
 تحرالوسیله امام خمینی (قدس سره)
 
 
پرونده: اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
logo_03[1].gif - 8.33 Kb
 
 


 
 

 

 

 


 

 

 

 

 

  untitled-3.gif - 63 bytes
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
No Image
Powered by ir24, مرکز خدمات اینترنتی ایران 24
No Image