دوشنبه ۵ مهر ۱۴۰۰
حاشیه

 

 

 

 

 

 

 

پیام تسلیت در پی درگذشت آیت‌الله مصباح یزدی
دروغ‌های عبدالکریم سروش
 

دروغی که کروبی به آیت الله مصباح نسبت داد
 

دیدار شهید حاج قاسم سلیمانی با مرحوم علامه مصباح یزدی
No Image
صفحه اصلي
No Image
No Image
آرایش غلیظ «عروس انتخاباتی» غرب‌گرایان | چاپ |

 

شهاب اسفندیاری نوشت:
‏آرایش غلیظ «عروس انتخاباتی» غرب‌گرایان/ «غسل تعمید» وزیری که در نیویورک سربازی کرده و از تاریخ مدافعان حرم چیزی نمی‌داند/ آیا حاضرند اسناد اصرار ظریف برای گفتگو با «قاتل سلیمانی» را افشا کنند؟

 

رابطه میدان و دیپلماسی در تاریخ انقلاب؛
کدام جریان همواره «میدان» را قربانی «دیپلماسی» بی‌حاصل خود کرده است؟
اتفاقات رخ داده در تاریخ انقلاب اسلامی، نشان از آن دارد که اتفاقاً برعکس ادعای ظریف، میدان، پشتوانه‌ای برای هیئت‌های مذاکره کننده جمهوری اسلامی ایران بوده است تا در مذاکرات دست برتر را داشته باشند.
سخنگوی دستگاه قضا بیان کرد:
بررسی‌های قضایی نشانگر غیرعمدی بودن حادثه هواپیمای اوکراینی است/ جمع آوری ۱۵ هزار میلیارد توان کمک‌های مردمی برای آزادی زندانیان مالی/ بابک زنجانی از کشور خارج نشده است
اسماعیلی به شایعات اعلام شده در مورد خروج بابک زنجانی از کشور که از سوی برخی از مسئولان اشاره کرد و گفت: ادعای خروج بابک زنجانی از کشور مطلقاً صحت ندارد، اموال و دارایی‌های او در داخل کشور به وزارت نفت تحویل داده شده است.
بررسی مطالب انتخاباتی مطبوعات امروز/ شماره شانزدهم:
روایت مطبوعات از تاثیر گفته‌های ظریف بر انتخابات ۱۴۰۰/ روزنامه اصلاح‌طلب: پخش نوار ظریف ممکن است کار دلواپسان باشد!/ ماجرای شکایت اهل سنت از روحانی
در شرایطی که فضای ایجابی هیچ‌گونه احتمالی برای پیروزی غربگرایان نمی‌گذارد، طبیعتا ایده مطلوب آنها حرکت به سمت یک فضای دوقطبی و مانور روی آرای سلبی و رقیب‌هراسی در هفته‌های منتهی به انتخابات است.
رسوایی‌های پی‌درپی ظریف/ جان کری ادعای تعداد حملات اسرائیل به ایران را تکذیب کرد/ منبع ظریف: اسرائیل!
به‌رغم آنکه ظریف گفته وزیر خارجه اوباما، او را در جریان حملات مخفیانه رژیم صهیونیستی به منافع ایران در سوریه قرار داده است، «جان کری»، این اظهارات را رد کرده و در توئیتر نوشته است: این روایت و این اتهامات بی چون و چرا نادرست است.
آیا نشست وین به نتایج دلخواه مردم ایران منتج می‌شود؟
کاسبان مذاکره و توافقات نیم‌بند و خسارت‌ساز را بهتر بشناسید/ از مذاکرات سال‌های ۱۳۸۲ تا مذاکرات ۱۴۰۰
روحانی نوشته است: در مجموع پیشنهاد مذکور به طور مضحکی کوتاه و نارسا می باشد. فقدان هر گونه تلاش برای ایجاد ظاهری متوازن، این پیشنهاد را به دستور استعماری کاپیتولاسیون شبیه میسازد. پیشنهاد یاد شده توهینی به تمام ملت ایران است.
با وجود پیشنهاد قالیباف به ظریف برای وزارت خارجه در سال ۹۲؛
مواضع قابل تقدیر قالیباف و حامیان او درباره مصاحبه ظریف/ آیا بعد از «ظریف» با «گفتمان ظریف» هم مرزبندی خواهد شد؟
آن چه در این میان اهمیت مضاعفی دارد، لزوم مرزبندی روشن قالیباف و اطرافیان او نه با شخص ظریف، که با گفتمانی است که او نمایندگی می‌کند.
دکتر سعید جلیلی در گفتگوی زنده با مردم ایران مطرح کرد:
با نمایش نمی‌شود کشور را اداره کرد/ بار مقابله با تحریم‌ها باید بر دوش مسئولین باشد، نه مردم/ اگر راه‌حلی اشتباه باشد، تکرار آن توجیهی ندارد
دکتر سعید جلیلی در گفتگوی زنده‌ای با مخاطبان صفحه اینستاگرام خود گفت: صداقت با مردم این است که اگر کسی مصلحت واقعی کشور را تشخیص می‌دهد این مصلحت را بدون هیچگونه محافظه کاری بیان کند.
بررسی مطالب انتخاباتی مطبوعات امروز/ شماره پانزدهم:
روزنامه اصلاح‌طلب: نهایت آن چیزی که اصلاح‌طلبان می‌خواهند کاندیداتوری ظریف است/ واکنش روزنامه‌های زنجیره‌ای اصلاحات به کاندیداتوری آیت الله رئیسی/ پزشکیان: روحانی و ظریف درباره کاری که برای برجام کردند قابل قدر دانی هستند
پزشکیان در گفتگو با روزنامه خراسان عنوان کرده: الان چندصد میلیون دلار می خواهیم برای خرید واکسن بدهیم اما سی میلیون دلار را حاضر نبودیم به مرکز تحقیقاتی خودمان بدهیم و این به نظرم استراتژی غلطی است که در پیش می گیریم.
غلبه «میدان» بر دیپلماسی یا حفظ اسرار از «نفوذی‌ها»/ کدام یک علت بی‌اطلاعی ظریف از اقدامات حیاتی محور مقاومت بود؟
ارتباطات مشکوک ظریف با مراکز غربی از جمله «گروه بین‌المللی بحران» و «نایاک» از دیرباز محل نقد جدی بخش مهمی از نهادهای نظارتی نظام بوده است. مراکزی که با اعضای نشان‌دار صهیونیست از قبیل جورج سوروس و شیمون پرز ارتباطات روشن و اعلام شده‌ای دارد.
فرمانده سپاه پاسداران:
اقدامات شرورانه ای که صهیونیست‌ها در منطقه مرتکب می‌شوند، بی پاسخ نمی‌ماند/ قطعاً اتفاقاتی که در سرزمین‌های اشغالی می‌افتد، تکرار و فراگیرتر خواهد شد
سردار سلامی گفت: در روزهای گذشته مشاهده کردید که چگونه اقدامات شرورانه آنها بدون واکنش نماند و چگونه برخی تحولات در داخل اراضی اشغالی رخ داد و قطعاً این حوادث و تحولات تکرار خواهد شد و در آینده فراگیرتر خواهد شد.
آیت‌الله رئیسی در جلسه شورای عالی قوه قضائیه:
لغو تمامی تحریم‌ها و راستی‌آزمایی آن، مطالبه ملی است/ این موضوع نباید دستاویز دعواهای سیاسی شود
رئیس قوه قضاییه با بیان این که امروز لغو همه تحریم ‎ها و راستی آزمایی آن یک مطالبه ملی است و این مطالبه نباید دستاویز دعوا‌های سیاسی و وقت‎ کشی شود، به کسانی که مسئول پیگیری و تحقق این مطالبه هستند متذکر شد که به طرف مقابل اجازه وقت‎ کشی ندهند.
رحیم‌پور ازغدی در گفت‌وگو با علی علیزاده:
دچار فقر نظری در سطح مدیریت کلان صداوسیما هستیم/ رسانه ملی باید ویترین عقلانیت باشد نه بلاهت/ امروز دیگر چاره‌ای جز گفتن نداریم!
امروز دیگر راه گریزی از گفتن نداریم! دورانی که می‌توانستیم نگوییم سپری شده است. یا می‌گویی یا می‌گویند! اگر‌ نگویید، می‌گویند! شما رسانه‌های رقیب دارید که از یکی از اصلی‌ترین دلایل توفیق آن‌ها این است که شما یک موضوعی را مسکوت می‌گذارید.
روایت کذب پشت میزنشینان از دستاوردهای مردان جهاد و مقاومت/ چرا ادعای ظریف درباره حاج قاسم خلاف واقع است؟
اقناع پوتین تنها دستاورد حاج قاسم نیست. سردار سلیمانی حتی در دوران حیات خود توانسته بود مرحوم اکبرهاشمی رفسنجانی را (که پدر معنوی ظریف و دولت روحانی است) مجاب کند که حمایت ایران از دولت سوریه منافع منطقه و ایران را تامین می‌کند.
دعوت ۲۲۰ نماینده مجلس از آیت الله رئیسی برای نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری
تجربه اخیر حضور و مدیریت موفق شما در قوه قضائیه به عنوان یکی از ارکان عالی نظام اسلامی نشان داد که با تکیه بر ظرفیت نیروهای جوان و انقلابی، در تعامل سازنده با اجزا و بخش‌های مختلف حاکمیت، اراده جدی برای اصلاح امور را دارید.
بررسی مطالب انتخاباتی مطبوعات امروز/ شماره چهاردهم:
روایت روزنامه اصلاح‌طلب از سکوت استراتژیک آذری جهرمی/ اهداف انتخاباتی مذاکرات وین، از زبان صادق خرازی/ ضرغامی: آمده‌ام زیر میز بزنم
صادق خرازی درپاسخ به اینکه «برخی‌ها معتقدند که دولت به دنبال بهره‌برداری انتخاباتی از مذاکرات وین است»‌ تأکید کرده: این کار به حراج گذاشتن امنیت ملی است.
تقویت گمانه‌ها در خصوص تعمدی بودن صف‌های مرغ در کشور؛
معیشت مردم در گروگان مذاکرات وین/ اتحادیه‌های مرغداران: مشکل کمبود مرغ، به‌خاطر بی تدبیری بود نه تحریم
با توجه به اظهارات رؤسای اتحادیه مرغداران این استانها، می‌توان گفت که مدیریت ضعیف دولت در ساماندهی بازار مرغ و دیگر کالاهای ضروری سفره مردم، عامل اصلی به زحمت افتادن مردم بوده است.
علی خضریان:
بازگشت گام‌به‌گام به برجام یعنی سلب امکان راستی‌آزمایی
نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: حضور مستقیم یا غیرمستقیم آمریکا به هر شکل در جلسه‌ای که منتسب به برجام باشد، عقب‌گردی از سوی ایران تلقی خواهد شد.
به بهانه انتشار جدیدترین کتاب وحید جلیلی؛
«عبور از سینمای سانسور»؛ تاملی بر فیلم‌سازی غیرطبیعی در ایران
«عبور از سینمای سانسور» حقایق سینمای ایران را به ما نشان ‌می‌دهد؛ حقایق تلخی که در مقابل چشمانمان قرار دارد اما پروپاگاندای جریان شبه‌روشنفکری چُنان ‌آن‌ها را وارونه جلوه داده که تصورات‌ ما فرسنگ‌ها با این حقایق فاصله دارد.
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح:
اقدامات آینده صهیونیست‌ها را سر عقل خواهد آورد/ معلوم نیست پاسخ ایران چه باشد، اما رژیم صهیونیستی آرامش نخواهد داشت
رییس ستادکل نیروهای مسلح درباره پاسخ ایران در صورت استمرار شیطنت‌های رژیم صهیونیستی گفت: معلوم نیست پاسخ ایران چه باشد اما رژیم صهیونیستی آرام نخواهد بود.
ذوالفقاری:
پروازهای هند و پاکستان تا اطلاع ثانوی لغو شد/ جریمه برای کسانی که قرنطینه را ترک کنند
حسین ذوالفقاری گفت: شهروندان کشورمان که هم اکنون در هند و پاکستان حضور دارند برای بازگشت به ایران باید تست دهند و در بازگشت به ایران هم دوباره تست و مراحل قرنطینه اعمال خواهد شد.
صهیونیست‌ها در جریان مذاکرات؛ مردم ایران نامحرم/ راز مخفی‌کاری دولتمردان در خصوص نشست وین چیست؟
مطلع کردن مقامات رژیم اشغالگر توسط ایالات متحده نشان می‌دهد که مذاکرات مسیری خوشایند آنها را طی می‌کند، در غیر این صورت کاخ سفید رژیم صهیونیستی را در جریان جزئیات قرار نمی‌داد.
محمدجواد لاریجانی مطرح کرد:
روند مذاکرات وین موضع دقیق ایران را هدر می‌دهد/ انتظارات مقامات دولتی با قرائن میدانی سازگاری ندارد
جمهوری اسلامی توان غنی سازی‌های بالاتر را دارد و حقیقتاً مایه افتخار است. اما غنی سازی برای بازی در وین یک مطلب است و غنی سازی برای پروژه های بزرگ و درازمدت یک مطلب دیگر است!
اختصاصی رجانیوز | نامه جمعی از نمایندگان مجلس خطاب به قالیباف:
یکی از مهم‌ترین شعارهای این مجلس شفافیت بوده است/ آنچه در بودجه امسال اتفاق افتاده نمره به مراتب کمتری از مجلس قبل می‌گیرد/ در روند تغییرات بودجه ۱۴۰۰ عدم تمکین به قانون و ایجاد رانت رکورد زده است!
جنابعالی مستحضرید که بر اساس آیین‌نامه داخلی مجلس، کلیه ردیف‌ها و جداول و پیوست‌ها و نیز تغییرات مد نظر شورای محترم نگهبان بایستی به تصویب صحن مجلس برسد و در این خصوص حق نماینده قابل واگذاری به غیر نمی‌باشد.
تقسیم تحریم‌ها به سازگار و ناسازگار با برجام یعنی حفظ تحریم‌ها/ ایران به اندازه نصف برجام هم منتفع نخواهد شد
ساختار در هم تنیده تحریم ها اجازه تفکیک تحریم ها را نمی دهد. این اتفاق یک بار در زمان برجام به طرف مقابل اجازه داد تا با همین ابزار تحریم هایی را به بهانه مختلف وضع کند یا افرادی را به بهانه های مختلف در لیست تحریم قرار دهد.
بررسی مطالب انتخاباتی مطبوعات امروز/ شماره سیزدهم:
ظریف در مکاتبانش با رهبری قسم و آیه آورده است که نخواهد آمد/ ترفندهای انتخاباتی دولتی‌ها در سایه مذاکرات وین/ علی مطهری: در میان هردو گروه ‌‌اصلاح‌طلب و اصول‌گرا حامیانی دارم
سعید جلیلی در توئیتی انتخاباتی نوشت: از سرهنگ و حقوقدان» تا «جنگ و مذاکره : دوقطبی های موهومی که برای فریب مردم ساخته می شود. مذاکره یا جنگ؟ مشخص است کسی جنگ را انتخاب نخواهد کرد.
سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا:
خطر ویروس هندی در مرزهای شرقی/ لغو طرح ترافیک در تهران از یکشنبه/ جزئیات برگزاری مراسم شب‌های قدر
علیرضا رئیسی گفت: موضوع دیگری که با آن مواجه هستیم ویروس جدید جهش یافته هندوستان است که به شدت مسیری و میزان تلفات بالاتری دارد حتی از دیگر ویروس‌های انگلیسی و آفریقایی شدیدتر است.
آیت الله میرباقری:
انسان تا در اسارت دنیا است نمی‌تواند با اهل بیت (ع) حرکت کند/ انس با قرآن کریم افضل اعمال در ماه مبارک رمضان است
تعلقات دنیا غل و زنجیرهایی است که مانع حرکت انسان با اولیای الهی می شود و ماه رمضان فرصتی برای رهایی از این اسارت و همراه شدن با اهل بیت (ع) است.


No Image
No Image No Image No Image

تصو یر منتخب موضوعی

 
 
 
 

روزهای قمر در عقرب سال1400    

 

tavafogh-ba-olagh.jpg - 88.17 Kb

عاقبت توافق با الاغ!

 

 

معرفی جهات مختلف شخصیتی

www.leader.ir


 


 
 
خلاصه قسمت سوم

مسئولان چشم بسته و خوش‌رقصی دیکته‌نویسان وابسته

 

تقدیر جرس و بی‌بی‌سی از همایش اصلاح‌طلبان
تقدیر جرس و بی‌بی‌سی از همایش اصلاح‌طلبان

تقدیر جرس و بی بی سی از همایش اصلاح طلبان

 

فریاد آیت الله العظمی محمد حسین کاشف الغطاء (ره) در معرفی چهره پلید امریکا

 

آیت‌الله جنتی:

   خاتمی باقی بر فتنه و باغی بر نظام اسلامی

 

 

*******

زمان های خوش و ناخوش برای عقد و عروسی و قمر در عقرب بر اساس تقویم نجومی در سال1393

*******

 « جفري فلتمن » به عنوان هماهنگ كننده منطقه اي براندازي دولت مقاومت «اسد»

 

 فیلم فارغ التحصیلی حسن فریدون در انگلیس 

عکس: روزی که حسن روحانی «دکتر» شد

 

حمید رسایی نماینده مجلس که در ایام تعطیلات مجلس برای تبلیغ دین اسلام به فنلاند سفر کرده است و با انتشار عکسی نسبت به انتقادات از این سفر واکنش نشان داد.دروغ کلید همه بدیها

 

تلاش دولت برای سیطره بر صدا وسیما/از ماجرای مجری‌های سفارشی تا کلید عمو پورنگ

 

 

 سی‌ان‌ان: دستاورد توافق هسته‌ای برای غرب از حمله نظامی بیشتر بود!

می‌دانید توافق ژنو یعنی چه؟ آنچه نوشتند آنچه مرقوم داشتند

 

***  !! کدخدای ده آقای حسن روحانی***

***  کدخدای ده آقای حسن روحانی***

 رابطه حسن روحانی با کدخدا چیست؟ +فیلم


اخراج خاتمی از دانشگاه شهید بهشتی

 

 

 

پیرامون وندیداد - قانون ضدّ دیو..!

(مطالبی برای پژوهندگان و دانشجویان و علاقه مندان به سرگذشت نیاکان ایرانی)

 قسمت اول - قسمت دوم - قسمت سوم - قسمت چهارم - قسمت پنجم - قسمت ششم - قسمت هفتم - قسمت هشتم - قسمت نهم - قسمت دهم - قسمت یازدهم - قسمت دوازدهم - قسمت سیزدهم -

با تسلط هزار ساله قانون ضد ديوِ بر نياكان ايراني ما چه گذشت؟!!...

مقدمه

زن در ایران باستان

گذری بر فضای حاکم در ایران باستان۱

گذری بر فضای حاکم در ایران باستان۲

گذری بر فضای حاکم در ایران باستان۳ ...ادامه دارد

حضور پر رنگ سفيد در همايش تجليل از عارف

    


خوئيني ها در يزد در كنار خاتمي فتنه و.. تير ۹۰ 
 


 

گودرزي و فرقاني‌ها پاي تفسير خوئيني‌ها

 


شیرزنان بحرینی در مقابله با استبداد آل خلیفه

 


 عمامه گذاري محمد صدوقي 

عکس های مرتبط ۱

 

وهن مسجد مقدس جمکران توسط سید محمد رضوی‌یزدی: 

 

 


بحرين در آتش و خون

 

 وحشي‌گري نظاميان ص

دیگر رسانه ها (کشکول سیاسی)
پیوندها

تبلیغات
 
وصیت نامه امام خمینی (ره)
 
 
 
 تحرالوسیله امام خمینی (قدس سره)
 
 
 
 

 
 
 
 
  
 
 
 
 
logo_03[1].gif - 8.33 Kb
 
 


 
 

 

 

 


 

 

 

 

 

  untitled-3.gif - 63 bytes
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
No Image
Powered by ir24, مرکز خدمات اینترنتی ایران 24
No Image