دوشنبه ۵ مهر ۱۴۰۰
حاشیه

 

 

 

 

 

 

 

پیام تسلیت در پی درگذشت آیت‌الله مصباح یزدی
دروغ‌های عبدالکریم سروش
 

دروغی که کروبی به آیت الله مصباح نسبت داد
 

دیدار شهید حاج قاسم سلیمانی با مرحوم علامه مصباح یزدی
No Image
صفحه اصلي
No Image
No Image
دولت فرمان حمله به رئیسی را صادر کرد | چاپ |

 

دولت فرمان حمله به رئیسی را صادر کرد
دروغ جدید سخنگوی دولت: رئیسی تلگرام را فیلتر کرد!/ داستان فیلترینگ تلگرام؛ از دستور روحانی تا ابلاغ شورای امنیت

 

 

رییسی در بخشی از صحبت‌های خود در گفتگوی ویژه خبری گفت: جلوی مدیری از بانک مرکزی که باید درباره اعطای تسهیلات نظارت می‌کرد، جعبه سکه گذاشته شد و او هم برگه ارائه تسهیلات را امضا کرد.
آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده بدهکاران بانکی در قوه قضائیه/ برای تمام افراد پرونده تشکیل شده است/ اسامی لیست همتی همگی محکوم یا در حال رسیدگی هستند
اسماعیلی گفت: اقدامات انجام شده صرفا بر اساس تدابیر این قوه، تلاش همکاران قضایی و ضابطین قوه قضاییه است نه بانک مرکزی و سیستم بانکی کشور. در این پرونده‌ها تاکنون نه تنها سیستم بانکی مدعی نبوده بلکه در برخی از موارد مانع تراشی هم داشته‌اند.
حمایت اندیشمندان و اساتید اقتصاد در حمایت از سیدابراهیم رییسی؛
بسترهای فسادزا در اقتصاد جز با همت و اراده قوی دست یافتنی نیست/ ابراهیم رییسی کارنامه درخشانی در حوزه مبارزه با فساد دارد
با توجه به کارنامه درخشان جناب سید ابراهیم رئیسی در مبارزه با فساد اقتصادی، ضمن اعلام حمایت از ایشان، خواستار پیگیری مطالبات به حق مردم از سوی ایشان برای رفع ظلم و نابرابری در معیشت آنها هستیم.
سیدابراهیم رییسی در گفتگوی ویژه خبری:
ارز ۴۲۰۰ تومانی عامل فسادهای اقتصادی بود/ از کارگر مالیات گرفته می‌شود، اما برخی‌ها فرار مالیاتی میلیاردی دارند/ اراده‌ام سامان دادن به کسب و کار و سفره مردم است
ممکن است در این سه چهار روز نسبت به بنده شایعات و موارد خلافی شایع شود و مردم نظرات و دیدگاه‌های من را می‌دانند. کارنامه من مشخص است و برای کشور برنامه دارم و اراده‌ام سامان دادن به کسب و کار و سفره مردم است.
سیدابراهیم رئیسی در مورد برجام چه می‌گوید؟
نباید سرنوشت کشور را به یک قرارداد گره زد/ شرطی کردن اقتصاد به برجام اشتباه است/ دشمن توانايي‌هاي هسته اي، موشكي و علمي را هدف قرار داده است/ می‌خواهند با FATF ما را دچار خودتحریمی کنند
رئیسی گفت: نمی‌شود یک روز که اقتصاد کشور را معطل گذاشت، یک روز به تصویب یک قرارداد، یک روز برای اجرای قرارداد و یک روز برای احیای قرارداد!
حمایت «شورای هم اندیشی اهل سنت» از سیدابراهیم رئیسی/ اهل سنت در حمایت از سیدابراهیم رئیسی به «اجماع» رسید
شورای هم اندیشی اهل سنت ایران پس از جلسات بسیار با ملاحظه برنامه‌های نامزدها و نیز شرایط حاکم بر کشور با اکثریت آرا به این نتیجه رسید که حضرت آیت الله سید ابراهیم رئیسی می تواند گزینه مناسب این دوره از انتخابات ریاست جمهوری باشد.
شش روز مانده به انتخابات؛
مهرعلیزاده همچنان چشم انتظار حمایت اصلاح‌طلبان
اگر مهرعلیزاده کور سوی امیدی برای حمایت نهاد اجماع‌ساز اصلاح‌طلبان از خود داشت، امروز دیگر به او ثابت شده که حمایت این تشکیلات را نخواهد داشت.
واکنش ستاد رئیسی به بیانیه دولت
گرانی بنزین در دولت تصویب و در جلسه سران قوا صرفا اطلاع‌رسانی شد/ فقط نحوه هزینه کردِ درآمدها در شورای سران تصویب شد/ دولت و رئیس جمهور مسئولیت اقدام خود و نحوه اجرای پر اشتباه آن را بپذیرد
اصل تصمیم در خصوص گرانی بنزین، زمان و نحوه اجرای آن در دولت اتخاذ شده است و این موضوع بر خلاف ادعای مطرح شده در اطلاعیه دولت در یکی از جلسات هماهنگی سران قوا صرفا از جنبه اطلاع رسانی مطرح می‌شود و نه از جنبه تصویب.
هراس کماندوهای کدخدا از فریاد روستا؛
کاندیدای ریاست جمهوری در جمع داهاتی‌ها؟!/ امپراطوری ایالات متحده تهران شمالی چگونه تحمل کند تَرَک در این «ارباب رعیتی» را؟/ داهاتی‌های بی مایه دهکده جهانی را چه رسد که روستازادگان شریف ایران بزرگ را طعن و هجو کنند
امپراطوری ایالات متحده تهران شمالی، نه از کره شمالی که از خراسان جنوبی، از آذربایجان شرقی، از خوزستان، از سیستان و بلوچستان، از کهکیلویه و بویر احمد، از بشاگرد و میناب و سعدآباد بوشهر و غیزانیه و امیدیه و قزل قیه و ... ، وحشت کرده است.
ا‌دعای همتی تکذیب شد
دبیر انجمن شرکت‌های کشتیرانی: کشتی‌های زیادی با پرچم جمهوری اسلامی‌ در آب‌های بین‌المللی تردد دارند
ما‌ در کشور ناوگانی که تحت پرچم و ثبت جمهوری اسلامی ایران باشد ‌زیاد‌ داریم و روزانه هم در مسیرهای متعدد‌ از کشورهای جنوبی خلیج فارس گرفته تا هند، چین و سایر نقاط دیگر، تردد دارند.
دستاوردسازی برای برجام
افتخار روحانی به فتح هیچ!/ چرا رئیس دولت به تکرار مطالب غیرواقعی اصرار دارد؟
آقای روحانی احتمالا یک بار هم از خود نپرسیده آمریکایی که حتی نتوانست برای حمله به سوریه درگیر جنگ و غرق در نابسامانی، اجماع‌سازی بین‌المللی کند؛ چگونه می‌خواست به ایرانی که شرایط سیاسی و نظامی‌اش قابل مقایسه با سوریه نبود حمله کند؟
برنامه اقتصادی دولت رئیسی چیست؟
طبق برنامه «دولت مردمی» باید در ۴ سال ۴ میلیون خانه بسازد/ برنامه سیدابراهیم رئیسی برای شکل دادن زنجیره تامین کالاهای اساسی
تا سال 1402 با اقداماتی ویژه کاری خواهیم کرد که مخاطرات سهام داران خرد را پوشش دهیم و حداقل سود انها تضمین شود.
واکنش روزنامه اصلاح‌طلب به برآشفتگی روحانی از انتقادات؛
آفتاب یزد: رئیس‌جمهور خیلی زود فراموش کار شده است/ آیا روحانی یادش رفته که در سال ۹۶ چگونه رقیب اصلی‌اش را به انواع اتهامات می‌نواخت؟/ در این هشت سال سفره‌های مردم کوچک شد
آیا آقای روحانی واعظی دلسوز و آشنایی ندارند که متذکر شوند در سال ۹۶ چگونه رقیب اصلی خودشان را به انواع اتهامات می‌نواختند؟ آیا وزیری در این دولت نیست به آقای روحانی متذکر شود چگونه در این هشت سال سفره‌های مردم کوچک شد و سرمایه‌های مردم در بورس تبخیر...
یک ادعای دیگر همتی هم تکذیب شد/ دبیرکل انجمن کشتیرانی: کشتی‌های زیادی تحت‌ پرچم جمهوری اسلامی ایران در آب‌های بین‌المللی تردد دارند
مسعود پل‌مه با رد سخنان عبدالناصر همتی که در مناظره اخیر مدعی شده بود «ما الان یک کشتی با پرچم ایران نمی‌توانیم به دریا بفرستیم»، گفت: همین امروز کشتی‌های زیادی تحت‌ پرچم جمهوری اسلامی ایران در آبهای بین‌المللی تردد دارند.
پاسخ ستاد مردمی حامیان رییسی به بیانیه ستاد کرونا؛
به جای صدور بیانیه از پشت درهای بسته، بیایید اوضاع خوزستان را از نزدیک ببینید/ مردم منطقه در هشت سال گذشته هیچ مقام عالی رتبه دولتی را ندیده‌اند
نگاه سیاسی و سراسیمه بعد از تجمع بزرگ خوزستان باعث شده مسئولان متولی موضوع در عرض سه روز بیانیه های متناقضی صادر کنند و طی یک ساعت شب گذشته هم با انشاء دو بیانیه عجیب، رکورد گذشته را در این خصوص شکستند.
رئیسی اسامی بدهکاران کلان بانکی را منتشر کرد
سیدابراهیم رئیسی اسامی بدهکاران کلان بانکی که حین مناظره توسط همتی به او داده شده بود را منتشر کرد.
ماجرای۱۱ نفری که در مناظره مطرح شد + فیلم
روایت سیدابراهیم‌رئیسی از فاجعه در اختصاص ارز دولتی/ ما با بدهکاران بانکی برخورد کردیم، آقایان از اعلام اسامی هم می‌ترسید؟/ بعضی از این ۱۱ نفر از معروف ها هستند و نامشان هم رسانه ای شده است!
کسی که پولش دزدیده میشود باید فریاد بزند و شکایت کند، ما این افراد را گرفتیم، برخی را از خارج به داخل آوردیم و محاکمه کردیم ولی آقایان حتی اسمشان را هم نمیبرند .
علیرضا زاکانی در سومین مناظره انتخاباتی:
همتی نامه نوشته بود که قیمت بنزین به پنج هزار تومان برسد/ بی کفایتی از این بالاتر که رئیس جمهور می‌گوید صبح جمعه فهمیدم بنزین گران شده؟/ ما آمده ایم که با قرارگاه مرغ و صف کالا مردم تحقیر نشوند
کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت: اینها(اشاره به همتی و دولت حسن روحانی) کسانی هستند که جز با توهین کار خودشان را پیش نمی‌برند؛ ما آمده ایم که با قرارگاه مرغ و صف کالا مردم را تحقیر نکنند.
سیدابراهیم رئیسی در مناظره سوم:
جای کسانی که آلوده به رانت و فساد باشند در دولت نیست/ آقای روحانی باید پاسخگوی مساله بنزین باشد/ بازداشتی‌های آبان همگی عفو شدند/ هیچ فیلتری در دوران من در قوه قضائیه انجام نشده است/ بانک‌ها یکی از موانع تولید شده‌اند
باید بروکراسی زاید و فسادزای در سامانه مالیاتی با ایجاد سامانه هوشمند حل شود و مالیات هم باید واقعی و عادلانه شود و کاهش مالیات واحدهای تولیدی از 25درصد به 10درصد با شیب ملایم باید انجام شود.
سعید جلیلی در سومین مناظره:
برجام چک بلامحل بود/ نتیجه مذاکرات دلار ۳۰ هزارتومانی بود/ امضای کنوانسیون‌ها هیچ فایده‌ای برای کشور ندارد
بحث مهمی که درباره نقش رئیس‌جمهور وجود دارد این است که آیا از روزی که عهده‌دار مسئولیت ریاست‌جمهوری خواهید شد، چقدر به زمان اهمیت می‌دهد؟ متأسفانه زمان را هدر می‌دهند بعد هم طلبکار مردم می‌شوند.
بی‌خبری مهرعلیزاده از رسیدگی قاطعانه قوه قضاییه به پرونده عیسی شریفی/ دور بودن کاندیدای اصلاح‌طلب از فضای رسانه‌ای کشور کار دستش داد
روابط عمومی سازمان قضایی نیروهای مسلح چند ماه قبل در اطلاعیه ای از تأیید حکم متهمان پرونده موسوم به «گروه اقتصادی یاس» در دیوان عالی کشور خبر داد.
سیدابراهیم رئیسی:
خودرو از انحصار خارج و برای آن قیمتی عادلانه تعیین خواهد شد/ دولت حقایق را به مردم نمی‌گوید/ با فعال شدن تولید، مشکل اشتغال، مسکن و معیشت مردم حل می‌شود
نامزد انتخابات ریاست جمهوری با اشاره به نگرانی‌های مردم در خصوص قیمت خودرو گفت: خودرو باید به نحوی از حالت انحصاری خارج شود تا برای آن قیمت عادلانه تعیین کنیم.
نیکزاد مطرح کرد:
همتی گفت باوری به دادن تسهیلات به بخش مسکن ندارم/ چرا یازده نفر باید بیش از ۹۰ هزار میلیارد را پس ندهند و دولت فقط نظاره‌گر باشد؟
رئیس شورای هماهنگی ستاد‌های مردمی آیت الله رییسی گفت: برای جمهوری اسلامی وهن است که نتوانیم استقلال در تامین مواد غذایی داشته باشیم و عیب است نتوانیم مسکن جوانان را حل کنیم و سن ازدواج جوانان ما بالا برود.
کارمند مسئولیت‌ناپذیر روحانی/ همتی حتی مسئولیت توئیتر خود را هم برعهده نگرفت!
این گاف عجیب برای کسی که در دوره‌ای به نام نماینده ایران در این کشور یک و نیم میلیاردی معرفی شده نشان از دور بودن همتی از تاریخ و سیاست این کشور و میزان شایسته‌گزینی در دولت روحانی است.
گلایه جالب حسن روحانی:
چرا از دولت تشکر نمی‌کنید؟/ کار ما در زمینه بهداشت از زمان هخامنشیان تا الان بی‌نظیر بود/ تولید کشور یک روز متوقف نشد
وی با اشاره به قطع برق در کشور گفت:یک خدماتی دولت می‌دهد که اگر نباشد ساعتی کشور را بهم می‌زند. اگر گاز نرسد کشور چه می‌شود؟ خدمات موثری به مردم ارائه شده است. تولید کشور یک روز متوقف نشد. چرخه تولید یک لحظه متوقف نشد.
دکتر جلیلی در جمع دختران رای اولی و بانوان تهرانی؛
یکی از ظلم‌هایی که به زن‌ها می‌شود، نگاه جنسیتی به زن است نه نگاه هویتی/ هر برنامه‌ریزی بدون در نظر گرفتن نقش زنان در آن برنامه، ناقص و ضعیف خواهد بود
به صراحت قرآن بیان می‌دارد که خانم‌ها می‌آمدند با پیامبر بیعت می‌کردند آن هم در عرصه‌های سیاسی و اجتماعی. بعد غربی‌ها می‌شوند مدعی حقوق زن و ما می‌شویم متهم حقوق زن.
«حلقه بانکداران» در کدام ستاد مستقر است؟
حلقه جدیدی از بانکداران در ستاد انتخاباتی همتی مستقر شده که با وجود اینکه امیدی به پیروزی ندارد ولی به شدت مشغول سازماندهی عملیات‌های خاص علیه کاندیداهای جریان انقلاب است.
وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد:
چالش‌ها در مذاکرات وین پابرجاست/ مسائل عمده همچنان طرف‌ها را درگیر اختلاف نگه‌داشته است
سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا گفت، لغو تحریم‌ها علیه چند مقام سابق و شرکت ایرانی روندی متداول در دولت آمریکا بوده و به برجام و مذاکرات وین ارتباطی ندارد.
چهر‌ه‌های تکراری و وابسته به محمدباقر قالیباف در یک لیست/ جوانان انقلابی در انتظار لیست جوان کارآمد
بازخوردهای منفی نیروهای انقلابی در برابر این فهرست نشان می‌دهد که جریان جوانان کارآمدی که بدون هیچ دلیل مشخصی از سوی شورای ائتلاف حذف شده‌اند
سیدابراهیم رئیسی در گفتگوی رادیویی با مردم کرمانشاه:
آقایان هشت سال کشور را معطل گذاشتند/ به کوله‌بر‌ان و اقتصاد مرزنشینان توجه ویژه خواهم کرد/ با مدیریت جهادی ‌بر مشکلات غلبه می‌کنیم
سیدابراهیم رئیسی گفت: با انتقاد از عملکرد دولت‌های قبلی گفت: ما شاهد هستیم که کشور هشت سال برای انجام دادن بسیاری از کار‌ها و گرفتن تصمیمات درست در بخش‌های مختلف معطل مانده است.
پرونده جنایت بانکی (۱)
مدیریت ضعیف بانک مرکزی منشا فسادهای گسترده اقتصادی/ مدیران بانک مرکزی چگونه ۱۸۰ میلیون دلار از سرمایه کشور را تحویل قاچاقچیان دادند؟
به عنوان نمونه مدیران بانک مرکزی با نقض قوانین بعنوان دلال غیرمجاز وارد بازار شدند و ظرف سه‌ماه ۱۵۹میلیون و ۸۰۰هزار دلار و ۲۰میلیون و ۵۰۰هزار یورو سرمایه ارزی کشور تحویل قاچاقچیان ارز شد.
سعید جلیلی در جمع مردم شهرری:
کشور با نمایش و همایش و گزارش اداره نمی‌شود، کار واقعی می‌خواهد/ نباید اجازه داد که دوباره هیاهو جایگزین همت شود
سعید جلیلی گفت: من باز هم تکرار می‌کنم؛ کشور را با نمایش و همایش و گزارش نمی‌توان اداره کرد. کار واقعی می‌خواهد. نباید اجازه بدیم ۸ سال دیگر، دوباره نمایش جای کار واقعی را بگیرد.
چرا همتی کم‌حافظه است؟
همتی ۸ خرداد: رئیس‌جمهور گفت یا نامزد انتخاباتی باش یا رئیس بانک مرکزی/ همتی در مناظرات: من را به خاطر اختلاف نظر اقتصادی با روحانی کنار گذاشتند!/ واعظی: همتی می‌خواست مرخصی بگیرد که اگر رای نیاورد سرکارش برگردد!
این دو ادعای متناقض همتی به خوبی نشان می‌دهد که شبیه‌ترین فرد به دولت روحانی است چرا که در صحبت کردن با مردم صداقت را رعایت نمی‌کند.
سیدابراهیم رئیسی در اجتمتاع پرشور مردم اهواز:
من با همه اقشار جامعه علیه فساد و زد و بندها ائتلاف کرده‌ام/ آنهایی فکر می‌کنند با تهمت‌ها و متلک‌هایشان، از میدان به در می‌روم، سخت در اشتباه‌اند
سید ابراهیم رئیسی در بخشی از صحبت‌های خود گفت: اگر برخی فکر می‌کنند که با ترکش‌های تهمت‌ها و متلک‌هایشان، ما از میدان به در می‌رویم سخت در اشتباه هستند. ما سرباز این کشور و خدمتگزار مردم هستیم.


No Image
No Image No Image No Image

تصو یر منتخب موضوعی

 
 
 
 

روزهای قمر در عقرب سال1400    

 

tavafogh-ba-olagh.jpg - 88.17 Kb

عاقبت توافق با الاغ!

 

 

معرفی جهات مختلف شخصیتی

www.leader.ir


 


 
 
خلاصه قسمت سوم

مسئولان چشم بسته و خوش‌رقصی دیکته‌نویسان وابسته

 

تقدیر جرس و بی‌بی‌سی از همایش اصلاح‌طلبان
تقدیر جرس و بی‌بی‌سی از همایش اصلاح‌طلبان

تقدیر جرس و بی بی سی از همایش اصلاح طلبان

 

فریاد آیت الله العظمی محمد حسین کاشف الغطاء (ره) در معرفی چهره پلید امریکا

 

آیت‌الله جنتی:

   خاتمی باقی بر فتنه و باغی بر نظام اسلامی

 

 

*******

زمان های خوش و ناخوش برای عقد و عروسی و قمر در عقرب بر اساس تقویم نجومی در سال1393

*******

 « جفري فلتمن » به عنوان هماهنگ كننده منطقه اي براندازي دولت مقاومت «اسد»

 

 فیلم فارغ التحصیلی حسن فریدون در انگلیس 

عکس: روزی که حسن روحانی «دکتر» شد

 

حمید رسایی نماینده مجلس که در ایام تعطیلات مجلس برای تبلیغ دین اسلام به فنلاند سفر کرده است و با انتشار عکسی نسبت به انتقادات از این سفر واکنش نشان داد.دروغ کلید همه بدیها

 

تلاش دولت برای سیطره بر صدا وسیما/از ماجرای مجری‌های سفارشی تا کلید عمو پورنگ

 

 

 سی‌ان‌ان: دستاورد توافق هسته‌ای برای غرب از حمله نظامی بیشتر بود!

می‌دانید توافق ژنو یعنی چه؟ آنچه نوشتند آنچه مرقوم داشتند

 

***  !! کدخدای ده آقای حسن روحانی***

***  کدخدای ده آقای حسن روحانی***

 رابطه حسن روحانی با کدخدا چیست؟ +فیلم


اخراج خاتمی از دانشگاه شهید بهشتی

 

 

 

پیرامون وندیداد - قانون ضدّ دیو..!

(مطالبی برای پژوهندگان و دانشجویان و علاقه مندان به سرگذشت نیاکان ایرانی)

 قسمت اول - قسمت دوم - قسمت سوم - قسمت چهارم - قسمت پنجم - قسمت ششم - قسمت هفتم - قسمت هشتم - قسمت نهم - قسمت دهم - قسمت یازدهم - قسمت دوازدهم - قسمت سیزدهم -

با تسلط هزار ساله قانون ضد ديوِ بر نياكان ايراني ما چه گذشت؟!!...

مقدمه

زن در ایران باستان

گذری بر فضای حاکم در ایران باستان۱

گذری بر فضای حاکم در ایران باستان۲

گذری بر فضای حاکم در ایران باستان۳ ...ادامه دارد

حضور پر رنگ سفيد در همايش تجليل از عارف

    


خوئيني ها در يزد در كنار خاتمي فتنه و.. تير ۹۰ 
 


 

گودرزي و فرقاني‌ها پاي تفسير خوئيني‌ها

 


شیرزنان بحرینی در مقابله با استبداد آل خلیفه

 


 عمامه گذاري محمد صدوقي 

عکس های مرتبط ۱

 

وهن مسجد مقدس جمکران توسط سید محمد رضوی‌یزدی: 

 

 


بحرين در آتش و خون

 

 وحشي‌گري نظاميان ص

دیگر رسانه ها (کشکول سیاسی)
پیوندها

تبلیغات
 
وصیت نامه امام خمینی (ره)
 
 
 
 تحرالوسیله امام خمینی (قدس سره)
 
 
 
 

 
 
 
 
  
 
 
 
 
logo_03[1].gif - 8.33 Kb
 
 


 
 

 

 

 


 

 

 

 

 

  untitled-3.gif - 63 bytes
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
No Image
Powered by ir24, مرکز خدمات اینترنتی ایران 24
No Image