يكشنبه ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۰
حاشیه

 

 

 

پیام تسلیت در پی درگذشت آیت‌الله مصباح یزدی
دروغ‌های عبدالکریم سروش
 

دروغی که کروبی به آیت الله مصباح نسبت داد
 

دیدار شهید حاج قاسم سلیمانی با مرحوم علامه مصباح یزدی
No Image
صفحه اصلي
No Image
No Image
شبکه نفوذ و پروژه کرونا | چاپ |

 *شبکه نفوذ و پروژه کرونا *

جو سازی شدید تبلیغاتی بر روی ماجرای ویروس کرونا طی چند هفته اخیر ، حاکی از غیر عادی بودن ماجرا می کند .کامران غضنفری:

منبع: کانال رسمی آقای کامران غضنفری در ایتا https://eitaa.com/KamranGhazanfari

 

*شبکه نفوذ و پروژه کرونا *

جو سازی شدید تبلیغاتی بر روی ماجرای ویروس کرونا طی چند هفته اخیر ، حاکی از غیر عادی بودن ماجرا می کند .
بخشی از سخنان استاد کامران غضنفری درباره شبکه نفوذ و پروزه کرونا :

چهار سال قبل ، یعنی در مهر ماه 1394 ، پس از فاجعه منا ، این بیماری در عربستان شیوع یافته و از طریق برخی حجاج ایرانی که در بیمارستان های عربستان بستری شده بودند ، به ایران منتقل گردیده بود . اما در آن زمان ، تنها به حجاج توصیه شده بود که ضمن رعایت بهداشت فردی ، به مدت دو هفته از دست دادن و روبوسی با دیگران خودداری کنند و در صورت بروز علائمی مانند تب بالا و تنگی نفس ، به پزشک مراجعه کنند .

توجه داشته باشیم که در آن سال ، با توجه به اینکه اتباع دهها کشور به عربستان آمده بودند و طبعاً این ویروس در میان حجاج دهها کشور نیز منتشر شده بود ، نه سازمان بهداشت جهانی آماده باش عمومی اعلام کرده بود ، نه صدا و سیمای جمهوری اسلامی مرتب اعلام خطر می کرد ، نه نماز های جمعه و نمازهای جماعت مساجد تعطیل شد ، نه اماکن زیارتی تعطیل و محدود شد ، نه ورزشگاه ها ، سینما ها ، و مجموعه های ورزشی و تفریحی تعطیل شد ، نه به کادر پزشکی و بیمارستانی و مردم عادی به صورت گسترده توصیه به استفاده از ماسک شد ، و نه برای استفاده از مواد شوینده و ضد عفونی کننده ، از صبح تا شب تبلیغ می شد !

این که از اول صبح تا آخر شب ، صدا و سیما مرتب آمار بدهد که امروز در فلان استان یک نفر به کرونا مبتلا شد و در فلان استان یک نفر در اثر ابتلای به کرونا فوت نمود ، و با این کار خود با روح و روان مردم بازی کرده و دائماً به آنان ناآرامی و ترس و استرس تزریق کند ، حاکی از یک پروژه کثیف شبکه نفوذ می باشد که متأسفانه صدا و سیما نیز فریب جو سازی آنان را خورده است .

آن گونه که از شواهد و قرائن گوناگون بر می آید ، از چند روز قبل از برگزاری انتخابات مجلس یازدهم ، این تبلیغات ، با هدف ترساندن و برحذر داشتن مردم از شرکت در انتخابات ، شروع شد . شبکه نفوذ که از چند هفته قبل از انتخابات ، بر طبل انتصابی بودن و تشریفاتی بودن انتخابات می دمید ، هنگامی که از عدم برگزاری انتخابات ناامید شدند ، درصدد برآمدند تا با عدم حضور گسترده مردم ، اصل انتخابات را به زیر سؤال برده و از تشکیل مجلس یازدهم جلوگیری کنند . اما مکر آنان کمانه کرد و به خودشان بازگشت و به خاطر آنکه علی رغم حضور مردم مدافع نظام در صف های رأی گیری ، بسیاری از هواداران شان از ترس مبتلا شدن به کرونا ، از شرکت در انتخابات خودداری کردند ، نتیجه تبدیل شد به یک شکست بزرگ برای شبکه نفوذ و جناح غیر انقلابی .

شبکه نفوذ پس از شکست در انتخابات ، تصمیم گرفت که از مردم انتقام بگیرد . لذا با تبلیغات گسترده در فضای مجازی و رسانه های جمعی ، وحشت از ویروس کرونا را از صبح تا شب در بوق و کرنا کرد تا مسئله ویروسی که از ویروس آنفولانزای معمولی به مراتب کم خطرتر است را تبدیل به معضل درجه یک کشور و دغدغه اصلی همه خانواده ها در سراسر کشور کند . ویروسی که بنا بر اظهار پزشکان متخصص و نیز اطبای سنتی ، افراد مبتلا ، در اغلب موارد با یک استراحت چند روزه در منزل خوب می شوند و نیاز به هیچ گونه درمان خاص پزشکی نیز ندارند.

یکی از مسائلی که باعث شک و تردید در واقعی بودن شدت تهدید این ویروس می شود ، آن است که هر روز رسانه های جمعی ، از تعداد مبتلایان و تعداد افراد فوت شده در اثر ویروس کرونا می گویند ، اما از تعداد مبتلایان و تعداد افراد فوت شده در اثر آنفولانزای معمولی که به مراتب از ویروس کرونا خطرناک تر و کشنده تر است ، هیچ آماری منتشر نمی شود ! آیا این مسئله مشکوک نیست ؟ آیا نمی شود احتمال داد که بخشی از افراد فوت شده ، در اثر ابتلا به آنفولانزای معمولی فوت شده اند ، اما آنها را به عنوان مبتلایان به کرونا اعلام می کنند تا جامعه دائماً در ترس و وحشت بسر برد ؟

شبکه نفوذ ، با تلاش و بمباران گسترده تبلیغاتی و ایجاد جوّ سنگین روانی ، مرقد مطهر معصومین علیهم السلام و امامزادگان ـ که شفا دهنده بسیاری از بیماری های صعب العلاج و لاعلاج بوده اند ـ را آلوده و منشاء انتشار بیماری اعلام کرد و مردم مسلمان را از رفتن به زیارت آنان برحذر داشت تا ارتباط میان مردم و مراکز متبرک معنوی و الهی ، قطع شود .

آنان حتی موفق شدند تا با جوسازی های سنگین ، بسیاری از نمازهای جمعه و نماز جماعت های مساجد و ادارات را نیز به تعطیلی بکشانند .
شبکه نفوذ تصمیم دارد تا هیئت های مذهبی ـ که عمدتاً جوانان مؤمن در آنها حضور می یابند ـ را نیز به بهانه جلوگیری از شیوع ویروس کرونا ، به تعطیلی بکشاند .

شبکه نفوذ حتی توانست با تبلیغات سنگین ، کاری کند که مراسم معنوی اعتکاف نیز برای اولین بار به تعطیلی کشانده شود .

همچنین اردوهای راهیان نور نیز که طی چند سال اخیر ، همواره خار چشم شبکه نفوذ بودند ، تعطیل گردید.

به نظر می رسد هدف دیگر از جوسازی شدید در مورد ویروس کرونا ، به حاشیه راندن مسئله تورم شدید قیمت های اغلب کالاهای مورد نیاز مردم ، سکه ، دلار ، خودرو ، مسکن و ... و بی کفایتی دولت در اداره امور اقتصادی کشور بود .

هدف دیگر ، به فراموشی سپردن خیانت برخی اعضای شبکه نفوذ ، در دادن پیشنهاد سرنگونی هواپیمای مسافربری به دولت آمریکا ، بود .

هدف بعدی ، به حاشیه راندن اعترافات روح الله زم ، مبنی بر ارتباط برخی اعضای رده بالای شبکه نفوذ ، با کانال ضد انقلابی آمد نیوز بود .

یکی دیگر از اهداف شبکه نفوذ ، ترساندن کشورهای همسایه از جمهوری اسلامی بود ، تا آنها با وحشت از سرایت ویروس کرونا به کشورشان ، مرزهایشان را با جمهوری اسلامی مسدود کنند تا صادرات غیر نفتی ایران قطع شود و از این طریق مردم تحت فشارهای اقتصادی بیشتری قرار گیرند . سپس با یک هجمه سنگین تبلیغاتی ، وانمود کردند که راه حل گشایش های اقتصادی ، آن است که معاهده استعماری FATF را مجمع تشخیص مصلحت نظام به تصویب برساند !
همان گونه که ملاحظه شد ، شبکه نفوذ ، با یک تیر ویروس کرونا ، اهداف متعددی را نشانه روی کرده است . لذا باید با حفظ خونسردی و هوشیاری ، نقشه های شوم شبکه نفوذ را برای مردم توضیح داده و افشا کنیم .


No Image
No Image No Image No Image

تصو یر منتخب موضوعی

 
 
 
 

روزهای قمر در عقرب سال1400    

 

tavafogh-ba-olagh.jpg - 88.17 Kb

عاقبت توافق با الاغ!

 

 

معرفی جهات مختلف شخصیتی

www.leader.ir


 


 
 
خلاصه قسمت سوم

مسئولان چشم بسته و خوش‌رقصی دیکته‌نویسان وابسته

 

تقدیر جرس و بی‌بی‌سی از همایش اصلاح‌طلبان
تقدیر جرس و بی‌بی‌سی از همایش اصلاح‌طلبان

تقدیر جرس و بی بی سی از همایش اصلاح طلبان

 

فریاد آیت الله العظمی محمد حسین کاشف الغطاء (ره) در معرفی چهره پلید امریکا

 

آیت‌الله جنتی:

   خاتمی باقی بر فتنه و باغی بر نظام اسلامی

 

 

*******

زمان های خوش و ناخوش برای عقد و عروسی و قمر در عقرب بر اساس تقویم نجومی در سال1393

*******

 « جفري فلتمن » به عنوان هماهنگ كننده منطقه اي براندازي دولت مقاومت «اسد»

 

 فیلم فارغ التحصیلی حسن فریدون در انگلیس 

عکس: روزی که حسن روحانی «دکتر» شد

 

حمید رسایی نماینده مجلس که در ایام تعطیلات مجلس برای تبلیغ دین اسلام به فنلاند سفر کرده است و با انتشار عکسی نسبت به انتقادات از این سفر واکنش نشان داد.دروغ کلید همه بدیها

 

تلاش دولت برای سیطره بر صدا وسیما/از ماجرای مجری‌های سفارشی تا کلید عمو پورنگ

 

 

 سی‌ان‌ان: دستاورد توافق هسته‌ای برای غرب از حمله نظامی بیشتر بود!

می‌دانید توافق ژنو یعنی چه؟ آنچه نوشتند آنچه مرقوم داشتند

 

***  !! کدخدای ده آقای حسن روحانی***

***  کدخدای ده آقای حسن روحانی***

 رابطه حسن روحانی با کدخدا چیست؟ +فیلم


اخراج خاتمی از دانشگاه شهید بهشتی

 

 

 

پیرامون وندیداد - قانون ضدّ دیو..!

(مطالبی برای پژوهندگان و دانشجویان و علاقه مندان به سرگذشت نیاکان ایرانی)

 قسمت اول - قسمت دوم - قسمت سوم - قسمت چهارم - قسمت پنجم - قسمت ششم - قسمت هفتم - قسمت هشتم - قسمت نهم - قسمت دهم - قسمت یازدهم - قسمت دوازدهم - قسمت سیزدهم -

با تسلط هزار ساله قانون ضد ديوِ بر نياكان ايراني ما چه گذشت؟!!...

مقدمه

زن در ایران باستان

گذری بر فضای حاکم در ایران باستان۱

گذری بر فضای حاکم در ایران باستان۲

گذری بر فضای حاکم در ایران باستان۳ ...ادامه دارد

حضور پر رنگ سفيد در همايش تجليل از عارف

    


خوئيني ها در يزد در كنار خاتمي فتنه و.. تير ۹۰ 
 


 

گودرزي و فرقاني‌ها پاي تفسير خوئيني‌ها

 


شیرزنان بحرینی در مقابله با استبداد آل خلیفه

 


 عمامه گذاري محمد صدوقي 

عکس های مرتبط ۱

 

وهن مسجد مقدس جمکران توسط سید محمد رضوی‌یزدی: 

 

 


بحرين در آتش و خون

 

 وحشي‌گري نظاميان ص

دیگر رسانه ها (کشکول سیاسی)
پیوندها

تبلیغات
 
وصیت نامه امام خمینی (ره)
 
 
 
 تحرالوسیله امام خمینی (قدس سره)
 
 
 
 

 
 
 
 
  
 
 
 
 
logo_03[1].gif - 8.33 Kb
 
 


 
 

 

 

 


 

 

 

 

 

  untitled-3.gif - 63 bytes
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
No Image
Powered by ir24, مرکز خدمات اینترنتی ایران 24
No Image