يكشنبه ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۰
حاشیه

 

 

 

پیام تسلیت در پی درگذشت آیت‌الله مصباح یزدی
دروغ‌های عبدالکریم سروش
 

دروغی که کروبی به آیت الله مصباح نسبت داد
 

دیدار شهید حاج قاسم سلیمانی با مرحوم علامه مصباح یزدی
No Image
صفحه اصلي
No Image
No Image
نامه سرگشاده محمد مهدی فرهنگ | چاپ |
 
 
 
 نامه سرگشاده محمد مهدی فرهنگ دوست خطاب به مهندس اولیاء نماینده یزد و صدوق در واکنش به نطق میان دستور نماینده یزد
 
 
 
 
 
امام خمینی (ره):

در تقدم ملاكها هيچ ارزش و ملاكي مهمتر از تقوي و جهاد در راه خدا نيست...

جناب آقای علی اکبر اولیاء نماینده مردم محترم و شریف شهرستانهای  یزد  و صدوق در مجلس شورای اسلامی

سلام علیکم

در نطق میان دستور تاریخ 17شهریورماه 89 در مجلس شورای اسلامی گفته بودید که استاندار محترم به غیر از همشهریان و همکاران سابق از افراد دیگر استفاده کنند لذا لازم دانستم به عنوان یکی از همکاران سابق استاندار محترم مطالبی را جهت روشن شدن ذهن جنابعالی و تنویر افکار عمومی به رشته تحریر درآورم:

1)   آیا می‌دانید استاندار محترم از رزمندگان بالای 80 ماه سابقه حضور در جبهه، جانباز بالای50٪، برادر شهید حجه‌الاسلام محمدباقر فلاح‌زاده، از خانواده‌‌های ریشه‌دار، متدین و صاحب نظر در امورات فرهنگی و سیاسی که برادرانشان همه از رزمندگان دوران دفاع مقدس ،خصوصاً حجه‌الاسلام والمسلمین حاج شیخ‌ حسین فلا‌ح‌زاده که از مجتهدین مورد اعتماد و عضو استفتائات رهبر معظم انقلاب(مدظله‌العالی) و حجه‌الاسلام والمسلمین جناب آقای دکتر محمد هادی فلاح‌زاده معاون بعثه مقام معظم رهبری می‌باشند.

مسئولیت‌های ایشان تا کنون نیروی شناسائی و جانشین معاونت اطلاعات و فرماندهی گردان در لشکر 19 فجر،معاون عملیات، جانشین و فرماندهی تیپ مهندسی رزمی 46 الهادی(ع)را در دوران پر افتخار دفاع مقدس در کارنامه دارندو بعد از دفاع و در عرصه سازندگی کشور جزء افرادی بودند که در اکثر پروژه‌های بزرگ عمرانی مانند سدسازی،راه‌سازی،خطوط انتقال آب، گاز و ...نقش اساسی را ایفا نمودند،فرماندهی لشکر مهندسی 40 صاحب‌الزمان (عج) اصفهان که یکی از اقدامات اولیه ایشان تکمیل نمودن قطعه‌ای از پروژه انتقال آب زاینده‌رود به یزد که مدتها تعطیل شده‌بود، می‌باشد

همچنین اجرای ده‌ها پروژه دیگر، فرماندهی ارشد سپاه در استان یزد و فرمانده تیپ مستقل 18 الغدیر که خدمات ایشان در این دوره بر کسی پوشیده ‌نیست ( تکمیل نقشه‌ها و شروع عملیات اجرائی ساخت فرهنگسرای غدیر تا مرحله سفت کاری( حداقل50٪ پیشرفت کار)، بررسی کارشناسی و اخذ مجوز جهت آزادسازی هکتارها زمین کشاورزان روستای محمدآباد که سالها جزء زمینهای پادگان شهید صدوقی(ره) و تیپ مستقل 18 الغدیر بود.

 پیگیری و اخذ مجوز تغییر کاربری قسمتی از زمینهای پادگان شهید صدوقی(ره) و واگذاری به کارکنان تیپ مستقل 18 الغدیر (طرح طوبی)، فعال نمودن ستاد کنگره سرداران و 4000 شهید استان و سرکشی از منازل کلیه شهدای استان، توسعه، تکمیل و تجهیز مجتمع درمانگاهی حضرت فاطمه‌الزهرا (س) در منطقه امامشهر، تکمیل کارهای ساختمانی و تأمین تجهیزات باشگاه فرهنگی ورزشی فجر در آزادشهر ، تأسیس شرکت تعاونی مسکن جهت کارکنان تیپ مستقل 18 الغدیر و ده‌ها طرح دیگر) فرماندهی ارشد استان فارس و فرماندهی لشکر 19 فجـر و با توجه به تخصص و تجارب ایشان در نهایت انتخاب ایشان توسط سردار رشید اسلام شهید بزرگوار حاج احمد کاظمی به عنوان فرماندهی قرارگاه سازندگی کربلا که اجرای پروژه‌‌های عظیم سدسازی، جاده‌ سازی، انتقال آب و تأسیس چندین شرکت و مؤسسه سازندگی در کشور را به عهده داشتند ،که اگر خواسته‌باشم یک به یک نام ببرم از حوصله این نامه خارج است.

2)   اظهار داشته‌‌اید که استاندار محترم از همشهریان خود در مسئولیتها بکارگیری نموده‌اند که خیلی خنده‌دار است و نشان دهنده عدم اطلاع شما می‌باشد ،چون در دوران تصدی ایشان تا جائی که بنده اطلاع دارم تعدادی که بکارگیری شده‌اند از تعداد انگشتان یک دست تجاوز نمی‌کند که نسبت به زمان مسئولیت جنابعالی در معاونت عمرانی استانداری، برادرانتان یکی در ریاست سازمان مسکن و شهرسازی، دیگری ریاست دفتر استاندار و مدتی رئیس کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، و نهایتاً یکی دیگر از برادرانتان ریاست سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و مدتی هم مسئول یکی از گروه‌های دانشگاه یزد خیلی عددی نمی‌باشد.

ضمناً چون در دوران تصدی شما در معاونت عمرانی و دوستانتان در استانداری بعد از الحاق ابرکوه که در آن زمان بخش بود به استان یزد بخشدار و سپس فرماندار شهرستان ابرکوه اکثراً غیر بومی بودند انتخاب فرماندار شهرستان و نماینده مردم در شهرستانهای ابرکوه، بافق، بهاباد، مهریز و خاتم هم جزء همشهری های استاندار محترم محسوب نموده‌اید!!!!

3)   اما در مورد همکاران سابق که منظورتان سپاه می‌باشد جنابعالی و همگان واقفند که حضرت امام خمینی (ره) فرمودند «اگر سپاه نبود کشور هم نبود» زیرا در زمان غربت و تنهائی اسلام و هنگامی که صدام (علیه‌ العنه) با پشتیبانی و هدایت استکبار و صهیونیزم جهانی به کشور عزیزمان حمله کردند، همین همکاران سابق استاندار (به تعبیر شما) در مقابل این دشمنان تا دندان مسلح آنچنان ایستادند که امروز اگر امنیت و آرامشی هست به برکت آن ایستادگی و فداکاریهاست.

راستی چرا در آن موقع اعتراض نکردید که استاندار محترم فقط همکاران و همشهریان خود را به جبهه اعزام می‌کند!؟ و چرا شما، اقوام و دوستانتان را نمی‌برند؟

جناب آقای اولیاء: بنده مدتی بود می‌خواستم از شما سؤال کنم سابقه جبهه و ایثارگری خود و اقوامتان را اگر ریا نمی‌شود رسماً ‌اعلام نمائید، چون بنده شما را در مراسم‌ها و گردهمائی‌ رزمندگان، جانبازان، آزادگان و خانواده محترم شهدابه عنوان عضو ندیده‌ام و اگر خیلی کم دیده‌ام به عنوان مدعو!

آقای نماینده، جنابعالی خدمت سربازی رفته‌اید؟ اگر ریا نمی‌شود سال و محل خدمتتان را اعلام فرمائید؟

جناب آقای اولیاء: در طول دوران تصدی مسئولیتهای معاونت عمرانی، استانداری کهگیلویه و بویراحمد، ریاست سازمان برنامه و بودجه سابق استان چه اقداماتی را انجام دادید؟ چند سند توسعه و چشم‌انداز استانی را تدوین نموده‌اید؟

جناب آقای اولیاء: کسی که در طول دوران پر افتخار 8 سال دفاع مقدس فرماندهی یک دسته را عهده دار بوده امروز به مراتب توانائی ادارة امورات یک استان را نسبت به افرادی که هنوز صدای گلوله را از نزدیک نشنیده‌اند ،بیشتر دارد چه رسد به کسی که فرمانده یک تیپ مهندسی رزمی را در زمان جنگ به عهده داشته‌است.

آقای نماینده: کسانی که امروز چشم دیدن آنها را ندارید (منظورم همکاران سابق استاندار محترم می‌باشد) هیچوقت دنبال مسئولیت نبودند و همیشه مسئولیت به آنها داده شده زیرا می‌دانند ،مسئول یعنی مورد سؤال خداوند متعال و خلق خدا بودن، مسئولیت یعنی خادم مردم بودن و شب و روز نشناختن، می‌دانند مسئولیت یعنی حافظ بیت‌المال بودن.

در اینجا لازم می‌دانم این مطلب را بگویم و قسم بخورم که استاندار محترم تحت هیچ شرایطی از وسایل بیت المال برای امورات شخصی استفاده نمی‌نمایند و حتی هدایای خود را یا نمی‌گیرند یا به خانواده‌های شهدا و ... اهداء می‌نمایند. راستی سؤالی داشتم مدتی قبل خدمت حجه‌الاسلام والمسلمین سیدجلال یحیی‌زاده نماینده محترم مردم شریف شهرستانهای میبد و تفت در مجلس شورای اسلامی بودم، دیدم ایشان از خودرو دولتی حتی برای بعضی از کارهای دولتی استفاده نمی‌کنند چرا؟ تا جایی که بنده اطلاع دارم به نمایندگان محترم در حداقل حقوقی !!!! که می‌گیرند مبلغی تحت عنوان حق ایاب و ذهاب پرداخت می‌کنند تا در حوزه‌های انتخابیه از خودروهای دولتی استفاده نکنند. اگر صحیح است چرا جنابعالی هر وقت در حوزه انتخابیه حضور دارید از لحظه ورود تا لحظه خروج یکدستگاه خودرو دولتی در اختیارتان هست؟

جناب آقای اولیاء: همکاران سابق استاندار محترم، سنگر خدمت به مردم را مانند سنگرهای دوران دفاع مهم دانسته و برای خدمت به این مردم شریف آمده‌اند نه چیز دیگری!!

جناب آقای اولیاء: بجای پرداختن به این مسائل که ثمره آن تفرقهٰ، تشویش اذهان عمومی و بدبین کردن مردم نسبت به مسئولین و نظام مقدس جمهوری اسلامی است خوب بود خدمات استاندار محترم و همکاران سابق ایشان را هم بیان می‌کردید.

در پایان جهت اطلاع جنابعالی و استحضار مردم شریف استان جدول زیر ارائه می‌گردد تا خود مردم به قضاوت بنشینند:

 
ردیف پست‌های مدیریت-مسئولیتها تعداد کل تعداد  پاسدار توضیحات
1 معاونین استاندار 4 1 مأمور
2 مدیران کل-مشاوران استاندار 25 6 مأمور 2 نفر- بازنشسته4 نفر
3 فرمانداران 11 3 مأمور
4 شهرداران 27 - -
5

رؤسای سازمانها-ادارات و بانکها

122 2 مأمور
6 بخشداران 20 - -
7 رؤسای دانشگاهها 24 1 بازنشسته
8 مدیران شرکتهای دولتی 15 1 مأمور از وزارت دفاع
جمع کل 248 14

مأمور9   نفر -  بازنشسته5نفر

                                                                                                                                     

محمدمهدی فرهنگ‌دوست همرزم دیروز، امروز  و انشاءا... فردای استاندارمحترم    

منبعNo Image
No Image No Image No Image

تصو یر منتخب موضوعی

 
 
 
 

روزهای قمر در عقرب سال1400    

 

tavafogh-ba-olagh.jpg - 88.17 Kb

عاقبت توافق با الاغ!

 

 

معرفی جهات مختلف شخصیتی

www.leader.ir


 


 
 
خلاصه قسمت سوم

مسئولان چشم بسته و خوش‌رقصی دیکته‌نویسان وابسته

 

تقدیر جرس و بی‌بی‌سی از همایش اصلاح‌طلبان
تقدیر جرس و بی‌بی‌سی از همایش اصلاح‌طلبان

تقدیر جرس و بی بی سی از همایش اصلاح طلبان

 

فریاد آیت الله العظمی محمد حسین کاشف الغطاء (ره) در معرفی چهره پلید امریکا

 

آیت‌الله جنتی:

   خاتمی باقی بر فتنه و باغی بر نظام اسلامی

 

 

*******

زمان های خوش و ناخوش برای عقد و عروسی و قمر در عقرب بر اساس تقویم نجومی در سال1393

*******

 « جفري فلتمن » به عنوان هماهنگ كننده منطقه اي براندازي دولت مقاومت «اسد»

 

 فیلم فارغ التحصیلی حسن فریدون در انگلیس 

عکس: روزی که حسن روحانی «دکتر» شد

 

حمید رسایی نماینده مجلس که در ایام تعطیلات مجلس برای تبلیغ دین اسلام به فنلاند سفر کرده است و با انتشار عکسی نسبت به انتقادات از این سفر واکنش نشان داد.دروغ کلید همه بدیها

 

تلاش دولت برای سیطره بر صدا وسیما/از ماجرای مجری‌های سفارشی تا کلید عمو پورنگ

 

 

 سی‌ان‌ان: دستاورد توافق هسته‌ای برای غرب از حمله نظامی بیشتر بود!

می‌دانید توافق ژنو یعنی چه؟ آنچه نوشتند آنچه مرقوم داشتند

 

***  !! کدخدای ده آقای حسن روحانی***

***  کدخدای ده آقای حسن روحانی***

 رابطه حسن روحانی با کدخدا چیست؟ +فیلم


اخراج خاتمی از دانشگاه شهید بهشتی

 

 

 

پیرامون وندیداد - قانون ضدّ دیو..!

(مطالبی برای پژوهندگان و دانشجویان و علاقه مندان به سرگذشت نیاکان ایرانی)

 قسمت اول - قسمت دوم - قسمت سوم - قسمت چهارم - قسمت پنجم - قسمت ششم - قسمت هفتم - قسمت هشتم - قسمت نهم - قسمت دهم - قسمت یازدهم - قسمت دوازدهم - قسمت سیزدهم -

با تسلط هزار ساله قانون ضد ديوِ بر نياكان ايراني ما چه گذشت؟!!...

مقدمه

زن در ایران باستان

گذری بر فضای حاکم در ایران باستان۱

گذری بر فضای حاکم در ایران باستان۲

گذری بر فضای حاکم در ایران باستان۳ ...ادامه دارد

حضور پر رنگ سفيد در همايش تجليل از عارف

    


خوئيني ها در يزد در كنار خاتمي فتنه و.. تير ۹۰ 
 


 

گودرزي و فرقاني‌ها پاي تفسير خوئيني‌ها

 


شیرزنان بحرینی در مقابله با استبداد آل خلیفه

 


 عمامه گذاري محمد صدوقي 

عکس های مرتبط ۱

 

وهن مسجد مقدس جمکران توسط سید محمد رضوی‌یزدی: 

 

 


بحرين در آتش و خون

 

 وحشي‌گري نظاميان ص

دیگر رسانه ها (کشکول سیاسی)
پیوندها

تبلیغات
 
وصیت نامه امام خمینی (ره)
 
 
 
 تحرالوسیله امام خمینی (قدس سره)
 
 
 
 

 
 
 
 
  
 
 
 
 
logo_03[1].gif - 8.33 Kb
 
 


 
 

 

 

 


 

 

 

 

 

  untitled-3.gif - 63 bytes
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
No Image
Powered by ir24, مرکز خدمات اینترنتی ایران 24
No Image