يكشنبه ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۰
حاشیه

 

 

 

پیام تسلیت در پی درگذشت آیت‌الله مصباح یزدی
دروغ‌های عبدالکریم سروش
 

دروغی که کروبی به آیت الله مصباح نسبت داد
 

دیدار شهید حاج قاسم سلیمانی با مرحوم علامه مصباح یزدی
No Image
صفحه اصلي
No Image
No Image
حاج قاسم: کل جمهوری اسلامی حرم است | چاپ |

 

سخنرانی قابل تأمل حاج قاسم زیر شلیک توپ؛
کل جمهوری اسلامی حرم است/ وجوب آن کمتر از حرم امام حسین(ع) نیست + فیلم
پاسخ حمید رسایی به دروغ پراکنی احمد توکلی علیه علامه مصباح؛
اتهامی که توکلی متوجه استاد کرد را حتی دشمنان بی‌دین و بی‌انصاف هم ادعا نکرده بودند/ رسایی خطاب به توکلی: شما با ادعای کذبتان سبب هتک حرمت یک عالمِ مجاهد شدید/ این کارتان نزد خداوند بی‌جواب نخواهد ماند
اتهامی که آقای توکلی متوجه مرحوم استاد کردند را تاکنون حتی دشمنان بی‌دین و بی‌انصاف هم ادعا نکرده بودند. پایکوبی رسانه‌های معاند و هرزه‌های سیاسی با ادعای دروغ توکلی شروع شد.
دروغ‌های متراکم ديده‌بان‌های شفافيت و عدالت!
غسال علامه مصباح چنين فردی نبوده است/ بدن مطهر ايشان در منزل چنين فردی غسل داده نشده/ آيت‌الله مصباح در طول عمرشان با چنين فردی ارتباط نداشته‌اند/ چرا احمد توکلی در صف تروريست‌های فکر و فلسفه «عقبة تئوريک نظام»قرار ‌گرفته است؟
اين کدام عدالت‌طلبی است که به شما اجازه مي‌دهد آبرو و حيثيت فردی را به حراج بگذاريد؟! اين کدام مکتب اخلاقي و دينی است که به شما چنين حقی داده است؟معيار شفافيت و عدالت‌تان چيست يا کيست؟
افزایش نگرانی‌ها از تصمیم بهارستان
هشدار دکتر صمصامی به مجلس در خصوص افزایش قیمت دلار: مجلس در دام حذف دلار ۴۲۰۰ تومانی نیافتد/ به تبعات سنگین این تصمیم که آورده‌ای هم نخواهد داشت فکر کرده‌اید؟
در سال گذشته و امسال که ارز ۴۲۰۰ تومانی برخی از کالاهای اساسی همانند برنج، شکر و غیره حذف شد ما شاهد افزایش شدید قیمت این کالاها بودیم. حالا مجلس محترم با این استدالال که اصابت نکرده و محل رانت است می‌خواهند حذفش کنند.
آخرین موضع‌گیری عجولانه پیرمرد ساده‌لوح: غسال آیت‌الله مصباح ابربدهکار بانکی است!/ احمد توکلی را بهتر بشناسید
این مواضع عجیب و غریب او هر بار به شکلی دیده می‌شود. یکبار از مضرات FATF می‌گوید و بار دیگر با ترس و لرز می‌گوید اگر خواسته های آنها را نپذیریم ضربه میخوریم!
سخنگوی قوه‌قضائیه بیان کرد:
محکومیت مهدی جهانگیری به جرم قاچاق حرفه‌ای ارز به دو سال حبس/ در دوره تحول هیچ پیام‌رسانی را مسدود نکردیم/ اعلام مواضع رسمی دستگاه قضا از طریق رئیس یا سخنگو/ خبری مبنی بر تغییر نماینده دادستان در پرونده هفت‌تپه نداشتیم
سخنگوی دستگاه قضا در ارتباط با آخرین وضعیت پرونده مهدی جهانگیری گفت: مهدی جهانگیری به جرم قاچاق حرفه ای ارز به مبلغ ۶۰۷ هزار و صد یورو، ۱۰۸ هزار دلار به دو سال حبس، ضبط ارز و جزای نقدی چهار برابر بهای ریالی ارز قاچاق شده محکوم شد.
سعید جلیلی در نشست بودجه‌ای با کارشناسان اقتصادی:
رئیس جمهور که فرمانده جنگ اقتصادی است، درباره عملکرد ۳۸۲ شرکت دولتی گزارش دهد
نماینده رهبرانقلاب در شورایعالی امنیت ملی ضمن اشاره به سخنان رئیس جمهور مبنی بر فرماندهی در جنگ اقتصادی، تاکید کرد: رئیس جمهور می‌بایست نحوه استفاده از فرصت این ۳۸۲ شرکت دولتی را برای مردم بازگو کنند و گزارش عملکرد بدهند.
نمایش عدالتخواهی به سبک احمد توکلی/ جناب مدعی مبارزه با فساد! نظرتان درباره ملک شبهه‌ناک سعادت‌آباد چیست؟
توکلی اخیرا یادداشتی منتشر کرده که بیش از آن که دغدغه عدالت داشته باشد، از آن بوی عقده‌گشایی سیاسی استشمام می‌شود. او با ادعای دروغ غسل پیکر علامه مصباح توسط یک ابربدهکار بانکی سعی کرده تا به خیال خودش به جنگ فساد رفته و از ماجرایی عجیب رونمایی کند!
یک بام و دو هوای اصلا‌ح‌طلبان؛
وقتی کودتاچیان ۸۸ عزادار قانون می‌شوند
رسالت هر رسانه‌ای باید پوشش بی قصد و غرض اخبار باشد. رسالتی که مقوله گمشده رسانه‌های زنجیره‌ای اصلاح‌طلبان است و منجر شده که بارها در پوشش اخبار، تناقض داشته باشند.
نگرانی‌ها از تصمیم بهارستان
آیا تصمیم مجلس باعث پرواز مرغ از سفره‌های مردم می‌شود؟/ آسیب‌های اقتصادی و امنیتی افزایش نرخ ارز در بودجه ۱۴۰۰
مجلس درصدد است تا جهت رفع کسری بودجه و مقابله با انحرافات ارز معروف به جهانگیری، 8 میلیارد دلار ارز 4200 تومانی را حذف کرده و نرخ ارز بودجه را از 11500 تومان به 17500 تومان افزایش دهد. این اقدام نه تنها می‌تواند تبعات اقتصادی زیادی را بر معیشت مردم...
روایت یک قدرناشناسی فرهنگی؛
پدیده‌ای که نادیده گرفته شد/ جای خالی «حامد زمانی» در بزرگداشت حاج قاسم و شهید فخری‌زاده
حامد زمانی فاتح عرصه‌ای نو برای جمهوری اسلامی و امیدی برای جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی بود. او در میانه دریای شور ابتذال امروزی مردانه ایستاده بود. حالا که نیست نبود او به شدت احساس می‌شود و قدرش را بیشتر می‌دانیم.
قسمت چهارم مجموعه خرده روایت‌ها منتشر شد؛
حاج قاسم چگونه کردستان عراق را از دست داعش نجات داد؟/ مسعود بارزانی: حاجی با ۵۰ نیرو آمد و در عرض چند ساعت ورق به نفع ما برگشت
نقش کلیدی سردار سلیمانی در جریان حمله «داعش» به اقلیم کردستان و نجات آن از چنگال تروریست‌ها بر کسی پوشیده نیست. قسمت چهارم مجموعه خرده روایت‌ها به کارگردانی «محمدباقر مفیدی‌کیا» به عملیات نجات کردستان عراق توسط حاج قاسم سلیمانی پرداخته است.
امروز در عراق صورت گرفت:
بدرقه ترامپ و استقبال از بایدن توسط گروه‌های مقاومت/ شش کاروان نظامی آمریکا هدف مجاهدان عراقی قرار گرفت
به گزارش منابع خبری از صبح جمعه تا ساعات پایانی شب، شش کاروان لجستیکی آمریکا هدف حملات گروه‌های مقاومت در عراق قرار گرفت.
قاضی مسعودی‌مقام بیان کرد:
هیچ جلسه غیرعلنی در شعبه ۳ دادگاه مفاسد اقتصادی برگزار نشده است/ آغاز رسیدگی به پرونده ابر متهم فساد ارزی ۱/۵ میلیارد دلاری از اسفند ماه
رئیس مجتمع ویژه رسیدگی به جرایم اقتصادی گفت: هیچ جلسه غیرعلنی در شعبه ۳ دادگاه مفاسد اقتصادی برگزار نشده است. در پرونده هفت‌تپه با دو قسم موضوع مواجه‌ایم؛ نخست بحث رشاء و ارتشاء و دوم بحث قاچاق ارز دریافتی متهمین است.
رستم قاسمی خبر داد
بازار چندمیلیاردی شرق آسیا از دست رفت/ ماجرای فرصت‌هایی که دولت روحانی برای صادرات گاز به پاکستان، هند، کویت و عمان از بین برد
وزیر سابق نفت گفت: در دیداری که شخصاً با وزیر نفت هند داشتم در مورد صادرات گاز به هند مذاکره کردیم. این مقام مسئول هندی اعلام کرد که شما گاز را به پاکستان برسانید و بعد ما زمینه‌های رسیدن گاز ایران به هند را فراهم می‌کنیم.
جواد ظریف:
ایران و آمریکا اختلاف‌های ذاتی دارند/ در روابط بین‌الملل اعتماد کنید به خودتان ضربه زدید/ حضور مردم در تشییع حاج قاسم نشان داد که قهرمان ملت ایران کسی است که مقابل آمریکا ایستاد
وزیر امور خارجه گفت: امریکا ماهیت و هویتی دارد و ما هم هویتی داریم. این دو هویت با هم اختلاف‌های ذاتی دارند. ما نماینده یک تمدن هستیم. امریکا دوست دارد ما تبدیل به موجودیت دیگری شویم.
اشتباهی دیگر از دولت
پایان دولت ترامپ و صحت‌سنجی تحلیل‌های دولت روحانی و دستگاه دیپلماسی/ چرا جوبایدن برای لغو تحریم‌های ضدایرانی ترامپ فرمان اجرایی صادر نکرد؟
ظریف بارها خروج از برجام را مانند خروج ترامپ از سایر موافقت‌نامه‌های بین‌المللی معرفی کرده و با انکار ضعف ساختاری برجام و دشمنی‌های بنیادین آمریکا با ایران، دولت ترامپ را یک استثنا در این اقدامات خصمانه تحلیل نموده است.
وزیر بهداشت:
کوچک‌ترین ساده‌انگاری در قبال کرونا پیک سنگینی را به جامعه تحمیل کند/ تا قبل از ۲۲ بهمن واکسیناسیون گروه‌های خاص را آغاز می‌کنیم/ همکاری با کوبا در تولید واکسن را ادامه می‌دهیم
سعید نمکی گفت: همواره نگران بازگشتن یک پیک سنگین از کرونا به کشور هستیم و این ممکن است ناشی از شکل‌گیری انبوهی از مسافران و طوفانی از سفرهای سازمان نیافته باد که ما را گرفتار شرایط بسیار سختی کند.
نیکزاد نائب رئیس مجلس:
۱۵۰ هزار میلیارد فرار مالیاتی داریم؛ دولت به جای دعوا به این مسائل بپردازد/ ۱۰ استان کشور روز به‌روز پیشرفت می‌کنند و ۱۴ استان هر روز فقیرترمی‌شوند/ دعوت کنندگان مردم به بورس توپ را در زمین مجلس نیندازند
نائب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: بعضی فکر می‌کنند ما با بورس مشکل داریم، کسانی که مردم را به بورس دعوت کردند پای کار بایستند و توپ را در زمین مجلس نیندازند.


No Image
No Image No Image No Image

تصو یر منتخب موضوعی

 
 
 
 

روزهای قمر در عقرب سال1400    

 

tavafogh-ba-olagh.jpg - 88.17 Kb

عاقبت توافق با الاغ!

 

 

معرفی جهات مختلف شخصیتی

www.leader.ir


 


 
 
خلاصه قسمت سوم

مسئولان چشم بسته و خوش‌رقصی دیکته‌نویسان وابسته

 

تقدیر جرس و بی‌بی‌سی از همایش اصلاح‌طلبان
تقدیر جرس و بی‌بی‌سی از همایش اصلاح‌طلبان

تقدیر جرس و بی بی سی از همایش اصلاح طلبان

 

فریاد آیت الله العظمی محمد حسین کاشف الغطاء (ره) در معرفی چهره پلید امریکا

 

آیت‌الله جنتی:

   خاتمی باقی بر فتنه و باغی بر نظام اسلامی

 

 

*******

زمان های خوش و ناخوش برای عقد و عروسی و قمر در عقرب بر اساس تقویم نجومی در سال1393

*******

 « جفري فلتمن » به عنوان هماهنگ كننده منطقه اي براندازي دولت مقاومت «اسد»

 

 فیلم فارغ التحصیلی حسن فریدون در انگلیس 

عکس: روزی که حسن روحانی «دکتر» شد

 

حمید رسایی نماینده مجلس که در ایام تعطیلات مجلس برای تبلیغ دین اسلام به فنلاند سفر کرده است و با انتشار عکسی نسبت به انتقادات از این سفر واکنش نشان داد.دروغ کلید همه بدیها

 

تلاش دولت برای سیطره بر صدا وسیما/از ماجرای مجری‌های سفارشی تا کلید عمو پورنگ

 

 

 سی‌ان‌ان: دستاورد توافق هسته‌ای برای غرب از حمله نظامی بیشتر بود!

می‌دانید توافق ژنو یعنی چه؟ آنچه نوشتند آنچه مرقوم داشتند

 

***  !! کدخدای ده آقای حسن روحانی***

***  کدخدای ده آقای حسن روحانی***

 رابطه حسن روحانی با کدخدا چیست؟ +فیلم


اخراج خاتمی از دانشگاه شهید بهشتی

 

 

 

پیرامون وندیداد - قانون ضدّ دیو..!

(مطالبی برای پژوهندگان و دانشجویان و علاقه مندان به سرگذشت نیاکان ایرانی)

 قسمت اول - قسمت دوم - قسمت سوم - قسمت چهارم - قسمت پنجم - قسمت ششم - قسمت هفتم - قسمت هشتم - قسمت نهم - قسمت دهم - قسمت یازدهم - قسمت دوازدهم - قسمت سیزدهم -

با تسلط هزار ساله قانون ضد ديوِ بر نياكان ايراني ما چه گذشت؟!!...

مقدمه

زن در ایران باستان

گذری بر فضای حاکم در ایران باستان۱

گذری بر فضای حاکم در ایران باستان۲

گذری بر فضای حاکم در ایران باستان۳ ...ادامه دارد

حضور پر رنگ سفيد در همايش تجليل از عارف

    


خوئيني ها در يزد در كنار خاتمي فتنه و.. تير ۹۰ 
 


 

گودرزي و فرقاني‌ها پاي تفسير خوئيني‌ها

 


شیرزنان بحرینی در مقابله با استبداد آل خلیفه

 


 عمامه گذاري محمد صدوقي 

عکس های مرتبط ۱

 

وهن مسجد مقدس جمکران توسط سید محمد رضوی‌یزدی: 

 

 


بحرين در آتش و خون

 

 وحشي‌گري نظاميان ص

دیگر رسانه ها (کشکول سیاسی)
پیوندها

تبلیغات
 
وصیت نامه امام خمینی (ره)
 
 
 
 تحرالوسیله امام خمینی (قدس سره)
 
 
 
 

 
 
 
 
  
 
 
 
 
logo_03[1].gif - 8.33 Kb
 
 


 
 

 

 

 


 

 

 

 

 

  untitled-3.gif - 63 bytes
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
No Image
Powered by ir24, مرکز خدمات اینترنتی ایران 24
No Image